Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A NUK cumitól majdnem megfulla...

A NUK cumitól majdnem megfulladt a fiam. Más is járt így?

Figyelt kérdés
5hónapos a fiam, kezdettől NUK cumit használtunk, mert azt fogadta el. Az 1-es méretet ami 0-6hóig van. Tegnap egy pillanat alatt bekapta az egész!!!! cumit! Semmi nem lógótt ki belőle a szájából és elkezdett fulladozni! Gyorsan ki tudtam neki szedni, de mi van ha ez éjjel történik? Hogy lehet így cumit gyártani? Azt hittem ezek úgy vannak kialakítva, hogy nem fér be az egész szájába. Az összes Nuk cumiját azonnal kidobtam. Most a MAM-ot szoktatom az jó széles. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van!
2009. máj. 18. 14:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tenyleg ra van irva, hogy beveheti a szajaba az egesz cumit es az itt ott van az utmutaton, hogy ezert vannak rajta lyukak. Azon kivul, hogy megijedtek, kellemetlen lesz, esetleg felserti az inyet a muanyag komolyabb baj nem igen tortenhet, mert a lyukakon keresztul bemegy a levego.

Legalabbis mi kulfoldon elunk es itt minden cumi melle van rakva egy hasznalati es biztonsagi utmutato. Lehet, hogy fura, de en meg amikor az elso csomag pelust megvettem a fiamnak, meg azon is atolvastam az osszes feliratot, szoveget, ajanlast. A jatekokon, uvegeken, cumikon, gyogyszereken levoket meg kulonosen. Erdemes.

2009. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nezd meg esetleg ezt a fajta cumit, ha Magyarorszagon forgalmazzak: [link]

Tommee Tippee es hatalmas a "karimaja" (nem tudom mi a valos neve). Szerintem ez a legnagyobb, amit en a polcokon lattam, elvileg tok jo cumi, ugyhogy vettem a fiamnak, de o nem szereti a formajat. Nekem meg epp az nem tetszik, hogy hiaba a koranak megfelelot vettem ormotlanul nagy (szeles) a muanyag a gyerek arcahoz kepest.

Viszont arra szerintem tokeletes, hogy ne tudja bekapni.

2009. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi MAM cumival jartunk ugyanigy, nagyon sirt a fiam, es en meg nagyon megijedtem, hogy felserti az inyet, vagy eppen lepattan egy darab a cumibol, es lenyeli.

En is kidobtam. Most mar csakis Aventet hasznalok, es abbol is a 6-18 honapig valot.

2009. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!