Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A NUK cumitól majdnem megfulla...

A NUK cumitól majdnem megfulladt a fiam. Más is járt így?

Figyelt kérdés
5hónapos a fiam, kezdettől NUK cumit használtunk, mert azt fogadta el. Az 1-es méretet ami 0-6hóig van. Tegnap egy pillanat alatt bekapta az egész!!!! cumit! Semmi nem lógótt ki belőle a szájából és elkezdett fulladozni! Gyorsan ki tudtam neki szedni, de mi van ha ez éjjel történik? Hogy lehet így cumit gyártani? Azt hittem ezek úgy vannak kialakítva, hogy nem fér be az egész szájába. Az összes Nuk cumiját azonnal kidobtam. Most a MAM-ot szoktatom az jó széles. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van!
2009. máj. 18. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

na, többek közt ezért nem adok neki cumit. felháborító.

szerencsére a kezét nem tudja lenyelni. :)

2009. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A dobozra rá is van írva, hogy ilyen előfordulhat. Azért van rajta két lyuk. Ettől függetlenül ilyesztő, amit írtál. :(
2009. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mi évek óta mindkét gyereknél nuk cumit használunk és osha nem volt vele gond:) de van ismim akinek a lánya betömte az egészet a szájába...lehet hogy ugyanez másik márkával is előfordulhat..szerintem csak egy szerencsétlen véletlen volt de megértem hogy megijedtél,én is tutira megijedtem volna!nyugodj meg!üdv
2009. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt kidobni.MINDEN márkájú cumira rá van írva,h amennyiben az egész pajzs a baba szájába kerül,akkor sincs gond,nem tudja lenyelni,és fulladást sem okoz.Régebben a Chiccot hurrogta le vki(ezen a fórumon,)mert az ő babája is így járt.Ettől függetlenül nekem eszem ágába se jutott kidobni.Ezek bevizsgált,szakemberek által tervezett termékek,hidd el,h az ijedségen kívül más baja nem lesz a babádnak(és neked sem!).Az első gyerekemnek Nuk cumija volt,és Ő ma már 17 éves...
2009. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Jézusom! Nem használunk cumit, nem tudom, hogyan vannak méretzve, de ha a babád szívesen töbi a szájába az egész cumit ikább vegyél nagyobbaknak valót. Vagy tegyél rá olyan csiptetőt vagy mit, ami meggátolja, hogy leessen.

MEg lehet írnék egy mail a gyártónak, hogy hová dugja a cumiját...

Egyébként a NUK cumisüveg és itató is egy rakár sz*r. Szerintem.

2009. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

én "hurrogtam le" anno a chiccot.

és nem szedtem ki a kukából...

én is megijedtem akkor, nagyon. mert a fiam a sírástól is fuldoklik, nemhogy 1 egész cumitól, amire rájön 1 jó adag ijedtség, szóval megértelek hidd el!!!!

2009. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nyugtat meg hogy szakemberek tervezik és nem tudja lenyelni. Ezt közöljék a fiammal is, hogy ő ezt nem tudja lenyelni és ne próbálkozzon. Ha már tényleg szakemberek, akkor miért nem csinálják olyan szélesre hogy ne is férjen be a baba szájába?
2009. máj. 18. 15:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt a választ, hogy "...azért van rajta 2lyuk..." meg nem értem. Ha három lenne rajta akkor is beférne a szájába.
2009. máj. 18. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a baba tulajdonságon mullik az egész.

A fiam lusti volt és ö soha nem falt be semmit és ö mindig követett engem. A lányom akaratos és öt viszont én követem,hogy már megint mit akar lenyelni.

2009. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értette,h azért van rajta a 2 lyuk,h ne tudjon megfulladni,azon keresztül tud lélegezni.De tényleg ez is rá van írva a tájékoztatóra.
2009. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!