Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért most kezdett el bukni?

Miért most kezdett el bukni?

Figyelt kérdés

Közel 7 hós a lányom.

Sosem bukott, hányt. Hónapok óta tápszeres, 6 hónaposan váltottunk 2-es tápszerre.

Eleinte Beba HA Start Aktívot evett, nem bukott, nem hányt.

Váltottunk Beba 2 Aktívra, visszajött belőle.

Vettem Milumil HA2-t, majd Mildibé 2-t, de mindegyiket kibukja, néha hányja(?), akár 1 órával evés után is.

Nem értem miért, a 2-es tápszer sűrűbb is, az 1-es mégsem jött vissza soha (az anyatej sem).

Olyan, mint a túró, amit kibukik.

Mi lehet a baj?

Lehet a sok hasalástól, forgolódástól?


2009. máj. 18. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 1 éves koráig Beba HA Start Aktívot adtam neki. Azt mondta az orvos nem baj ha ezt issza, ha jóllakik tőle. Tudom hogy a Beba 1, meg 2 már jó elvileg 7 hós babának, de lehet a te babádnak erős. Pláne hogy más tápszer ugyanilyen számozásúját sem bírja!

Próbálj meg visszatérni az 1-esre, vagy a HA-ra! Pláne hogyha azt nem hányta ki meg az anyatejet sem! Ha ezek megmaradnak benne nyert ügyed van! Meg mostmár úgy is van hozzátáplálás így elégnek kell lennie!

Ha meg nem, akkor irány az orvos! Vesztenivaló nincs!

Majd írd meg mi lett!

2009. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Holnap du megyek tápszert venni, megkérdezem a patikában, h mit tudnak ajánlani. Ha semmit, veszek megint Start Aktívot.

Egy kicsit tartok tőle, h nem lesz elég tápláló, mert így is keveset hízott, pedig már eszik mást is. :(

Ha nem javul, elmegyünk az orvoshoz, mert ez elég aggasztó! Sosem bukott ezelőtt! Ma a du-i evés után kétszer is, és csak tápszert!

Köszi a választ! :)

2009. máj. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!