Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kezdett el sokat bukni...

Mitől kezdett el sokat bukni a 4 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Régebben soha nem volt gond ezzel, de újabban nagyon sokszor visszajön egy kevéske tejcsi. Van, hogy tiszta, de van amikor túrós, most pl 4* is bukott egy etetés alatt. Tegnap kapta a 4. hós oltást, este hányt is. Már minden büfiztetéskor félek mi lesz a vége...
2008. júl. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű kicsit sokat eszik és a felesleg jön vissza...próbáld meg kicsit kevesebb ideig etetni...ha egy etetés alatt 4 bukott lehet h nem is volt éhes. Az én babócám is képes arra, h akkor is eszik ha már dugig van:)
2008. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy tobbet eszik mint amire szuksege lenne kis mohok aztan meg kimozogjak magukbol. Nekunk is tobbet bukik miota folyamatosan rug kapal es mozgolodik. Elotte nem volt ilyen gondunk!
2008. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most pl 5 perc alatt bevágott 140ml-t, (lemértem)...amúgy soha nem eszik többet 5 percnél...de van h csak 80-100mlt eszik..nem isértem:(
2008. júl. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!