Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezdett el bukni?

Miért kezdett el bukni?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hetes. Eddig csak ritkán fordult elő, hogy bukott, kb 2 naponta 1x. 3 napja viszont minden evés után, és néha elég sok jön vissza. Mitől lehet ez? Nem eszik mohóbban/többet/mást, mint eddig.
2010. nov. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rengeteget bukik.Ma 6 hetes.Borzasztóan mohón eszik, ezért én etetés közben általában többször büfiztetem, aztán ha jóllakott nem fektetem vízszintbe, hanem beteszem a hordozóba, így benne marad általában a tejcsi.A védőnő javasolta, hogy kicsit emeljük meg a kiságyat, a fejrésznél a hátsó lábai alá tegyünk könyvet vagy valamit.Most hol bukik, hol nem.Ja és etetés közben legyen minél magasabban a feje a testéhez képest.Egyelőre én ezekkel próbálkozok.Sok sikert:)
2010. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szopik, vagy tápszeres?

Nem kezdett el aktívabb lenni, és többet mocorogni?

Rendesen megböfizteted?

2010. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szopizik, de sajnos nincs elég tejcsi, ezért tápszert is kap, de már 1 hetes korától. Igaz, hogy nagyon mozog, de már több hete, tehát ez sem új dolog. A büfizés mindíg megvolt, egy evés alatt néha 2x is, ezzel sem volt gond soha...
2010. nov. 9. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
nem adsz neki valamit pocakfájásra? Nekünk az Infacol "nyomott vissza" mindig rengeteg tejet :-(
2010. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem adok neki.
2010. nov. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!