Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Táplálási tanács kellene:...

Táplálási tanács kellene: kisfiam 1 éves, nagyon sok foga jön most egyszerre, rágók, szmefogak. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

semmit nem hajlandó elfogadni, csak a tépszert.

egyébként is válogatós, csak az üveges kaját ette meg eddig. a kanáltól elfordul, összeszorítja a száját.

1-2 falat kenyeret eszik csak felvágottal pl. v gyermek kekszet. mivel etessem amíg tart ez az állapot?


2009. máj. 18. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam még csak 8 hós ugyan, de a felső fogainál ugyanezt eljátszotta. nem volt hajlandó a kanalt megenni. ha véletlenül a szájába vette, akkor megharapta, és nem engedte el:-) Én ebben az időszakban tápszert, tejpépet adtam főként, illetve hígabbra csináltam neki a főzeléket és üvegből adtam neki ezt is. tudom, hogy nem a legjobb megoldás, dehát ennie scak kell valamit:-(
2009. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen. 3. napja csak tépszert eszik. ma evett 2 kekszet, már ettől is a plafonon ugráltam örömömben. üvegből csak a tápszert eszi meg, semmi mást. ha megérzi, h más az íz, köpi is ki abban a pillanatban... a tejpépet eddig 2pofára falta, most az sem kell neki. teljesen kivagyok:))
2009. máj. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 1 éves,nála is előfordult már ilyen(csak tápszert evett).Én egyáltalán nem aggódtam,mert abban minden benne van,amire szüksége van.Sztem fájhat az ínye,ezért nem akarja,h bármi is hozzá érjen.Ne aggódj,amint kibújnak a fogak,normalizálódik a helyzet.Esetleg próbálj neki banánt adni,az puha.Vagy joghurt,túró,ilyesmit.Ha nem fogadja el,akkor se történik semmi.A tápszer teljesen jó neki.Tápláló és laktató.
2009. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi:))
2009. máj. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!