Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos, tápszeres...

Kisfiam 5 hónapos, tápszeres már 2 hete. Szépen fejlődik, eszik, viszont egyáltalán nem fogad el semmilyen innivalót a tápszeren kívül. Gond ez, ha amúgy jól van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom 6-7 hónapos koráig nem ivott mást a tápszer mellé. De ahogy hozzátápláltam és csökkent a tápszer bevitel, és több "normális" kaját evett, úgy egyre jobban igényelte a vizet is. 6-7 hónaposan elkezdett napközben vizet is inni, de 1 éves koráig elég keveset ivott, viszont szépen fejlődött, volt sok pisis pelusa, úgyhogy nem baj, ha most még az 5 hónapos babád nem iszik mást.
2011. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van elég pisis pelus (szinte mindben van pisi), akkor nincs gond. 1-2 száraz pelus néha nem probléma, de jó, ha mindben van.
2011. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 11 hónapos, ő sem ivott soha sokat. Aggódtam én is, de mindig volt pisis pelus, úgyhogy nekem is azt mondták hogy nem baj. Azért kínáld sűrűn, aztán iszik amennyit iszik, ne aggódj miatta. A másik dolog meg az volt hogy nem itta meg a vizet, fintorgott meg kiköpte, ezért tettem bele neki babateát, de csak keveset, hogy legyen valami íze. Azt úgy ahogy itta.
2011. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell a tápszeren felül itatni. Megkínálhatod főzelék után kevés forralt vízzel, és ha szomjas, inni fog. A tápszer adagolása úgy van kitalálva, hogy nem kell plusz víz bevitel.
2011. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!