Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám nehezen kakil....

6 hetes babám nehezen kakil. Állítólag van bifiduszos tápszer, ami lazítja! Melyik gyártónál van?

Figyelt kérdés
A Milupánál láttam, de az 6 hóstól írja.
2009. máj. 17. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Beba HA/AR van itthon, ez újszülött kortól adható. Hogy a Beba többi fajtája tartalmaz-e, azt nem tudom, de ennek a dobozára rá van írva. Ezt a fajtát doki írja fel. Hogy milyen a hatása, azt még nem tudom, még mi is most fogjuk kóstolni.
2009. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi kezdetektől fogva tápszert eszünk!!Nálunk a bifiduszos tápi nem lazította,hanem éppen ellenkezőleg.....szorulást okozott a kisfiunknál!Szegénykém alig tudta kinyomni a kakit...

A Beba Ha/Ar is sűrűbb,ezért az is inkább keményebb kakit eredményez.Mi Beba Ha-t,és Beba Ha/Ar tápit eszünk vegyesen...így a kakija normális.

Én Nektek inkább a Beba Ha tápit javaslom...nekünk attól nem volt szorulásos..csak nekünk sokszor bukott,ezért használunk még hozzá Ar-es tápit is!

2009. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!