Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilvát és a meggyet hogyan...

A szilvát és a meggyet hogyan készítitek el a babátoknak? Nyersen adjátok, vagy megpároljátok? Nem túl savanyú?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én nyersen adom neki,általában nem magában, hanem banánnal szoktam keverni. Szilvát csak üvegeset adtam eddig, mert nincs eltéve itthon nekivaló. azt megkóstoltam, egyáltalán nem savanyú, sőt, nagyon szerette. amúgy én úgy vettem észre, a fiamat egyáltlán nem zavarja ha valami savanyú. a narancsot is szereti és a meggyet is.
2009. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a meggyet én is banánnal keverem, mert imádja! ezen kívül szoktam Sinlac-kal és kekszes tejpéppel is, ami elveszi a savanyú ízt. ezek is bejönnek neki nagyon!
2009. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én szoktam meggy-mártást csinálni.most vettem elő a mélyhűtőből,mert nincs még friss-cseresznyéből is szoktam.megfőzöm -ha nem engedett levet,akkor pici vizben-és behabarom.pici liszt-és joghurt,tejföl.nem irtad mekkora a baba,ha kisebb,akkor csak tejföllel,ha gondolod.husi,krumpli mellé is finom-de én túróba,joghurtba,kefirbe is teszem neki.ha savanyú,egy pici cukorral édesitheted.

2009. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!