Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csokit tudnék venni...

Milyen csokit tudnék venni egy 1 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy jó ismerősünknek most lesz 1 éves a gyermeke és ugye karácsony is lesz. Amikor együtt sétálunk, mindig látom, hogy csokoládéval bevont dolgokat ad a gyermekének.

Megkérdeztem, hogy mit vegyek a lányának és azt mondta, hogy nagyon szereti a sportcsokit és a kinder dolgokat. Játéka pedig rengeteg van, úgyhogy az felesleges.


Én nem akarok ezen 'problémázni' bár szerintem helytelen csokoládéval tömni egy ilyen korú gyermeket, de ki vagyok én, hogy bele szóljak?!!?!?


Szóval.. ettől függetlenül, milyen édességet tudnék venni egy 1 éves gyermeknek, amitől azért 100%-ban nem lesz problémája?!

Léteznek ilyen babacsokik vagy édességek?!


2011. dec. 13. 12:51
 1/9 anonim válasza:
0%
úú már nyugottan vehetc bármilyen de sztem Boci csikit vagy nápolyit és sztem játékból sosem elég ve vagy ami a mai gyerekekből hiányzik az a könyv azt is vehetc neki :D
2011. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
??? Hát nem semmi, hogy egy éves és már csokit eszik. Nálunk megy a Dörmi is és a Balaton kocka.
2011. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos lesz a lányom, szereti a Dömit, Kinder tejszeletet is. De nem kap napi rendszerességgel.
2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem semmi..sportcsoki amibe rum van??No comment...


Én akkor inkább már vmilyen gyümölcsöt vennék,az én fiamat bármikor lelehet venni a lábáról 2-3 darab mandarinnal!Most 19 hós,a múlt héten mikulás aékalmával evett életében elsőnek csokit!Kinder csokit kapott a nagyiktól!Én akkor inkább azt vennék!

2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinder tejszelet, Dörmi... bár 1 évesnek minek ezeket adni, azt én sem értem... Lányom 16 hónapos, édességként csak túró rudit kapott eddig, azt is a csoki nélkül...
2011. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém 1 éves, csak étcsokit adtam még neki (na nem sokat, csakhogy megnyalja és meg tudja kóstolni a szülinapi tortáját). Egy hete volt a szülinapja, azóta nem kapott csokit. A maradék étcsokit meg az étmikut majd szép lassan odaadom neki tejbegrízbe. Az étcsoki a legegészségesebb, de persze kicsit kell belőle adni.
2011. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen gyümölcsszeletek, amiket már 1 éves kortól lehet enni. Holle, Hipp... DM-ben, Müllerben lehet kapni


keresek képet

[link]

2011. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én semmilyen csokit nem adok 1,5 évesemnek. ráérek még elrontani...


ő műzliszeletet, Győri édes kekszet, joghurtot kap édességként. vagy sütök neki pl.almás piskóta, vargabéles, palacsinta (csak szódával, tej nélkül).

2011. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sportszeletben nem rum van hanem aroma.
2011. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!