Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges, hogy a 8honapos...

Lehetseges, hogy a 8honapos babamnak eleg lenne tizorairas 50ml babajoghurt, es 50mlbanan, alma turmixolva?

Figyelt kérdés
szoval egybe 100ml.mar utana nem igazan akar szopizni.pedig eddig szopizott.eleg lenne ennyi adag a kivaltasra?
2009. máj. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

az én 8 hósom nem is eszik tizórait. egyszerűen nem fogadja el. 7-8 között eszik reggelit, utána 4-5 órával később hajlandó legközelebb enni. nagyritkán egy babajoghurtot bele tudok diktálni,de nem gyakori.

fejlődik szépen, nő, egész nap mozog. igaz, hogy éjszaka eszik egyszer, de hát ha nappal nem tudok többet megetetni vele, akkor kénytelen vagyok éjjel adni neki:-(

2009. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszike nagyon.az en babom is meg felkell egyszer ketszer szopizni ejjel.
2009. máj. 16. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, hisz a joghurt, főleg a banán jó laktató! Tuti, hogy tudja, mennyi kell neki, ha kevés lenne, cicizne rá egyet, ne aggódj:)
2009. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike;)
2009. máj. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!