Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Porszívós orrszívó? Hogyan...

Porszívós orrszívó? Hogyan merjem használni?

Figyelt kérdés
Kéthetes babánál nem túl drasztikus?
2009. máj. 16. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem drasztikus és legalább megkönnyebbül ha kijön a trutyi.

Szereld fel,kapcsold be de elötte szolj a picihez ne ijedjen.Az orrnyiláshoz tartva kicsit körbe-körbe mozgatva szépen kipucolja neki.Sok sikert!

2009. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is agonizáltam ezen sokáig, mi 3 hetesen voltunk betegek sajnos.

Próbáltam pumpásat, szájjal szívhatót de csak az jött be. És még az az érdekes, hogy az előbbieket utálta a porszívósat meg nem.

2009. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodtan használd, de, ha nem vagy benne biztos, előtte próbáld ki, meglátod, nem olyan drasztikus, mint ahogyan kinéz:) Én is kipróbáltam:)
2009. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám mosolyogva tűri. Ha tudod, magát a készüléket hagyd szobán kívül, és csak a gégecsövet vezesd a szobába, így még csak hangos sem lesz neki.
2009. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
En soha nem hasznaltam a lanyomnal, most 16 honapos. 3 hetesen o is elkapott valamit virust es nagyon folyt az orra, de en ilyen kezi "pumpaval" szivtam le neki. Sztem a porszivos eleg drasztikus, es sok anyukatol hallottam hogy a kiskorban betegeskedo gyereke meg kesobb is irtozott a takaritastol es a porszivo hangjatol az agy ala menekult.
2009. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk. Egy hangja nem volt, a porszívó zajára sem rezzent össze. Köszi a bíztatást!
2009. máj. 16. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak: Miért itélkezel a porszívósról ha nem is próbáltad használni.Az elején én is így gondoltam ezért elektromosat vettem mert az kíméletes. Mit mondjak semmit nem ért. Utána próbáltam ki a porszívóst. Persze először magamon. Nem volt semmi probléma hősiesen tűrte a babám.

Szerintem inkább legyen megszeppenve a baba orfújás közben minhogy ordítva fogjam miközben felszúrják az orrát mert nem távolítottam el normálisan a cicakakit.

Erre gondoljál.

2009. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!