Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom használni 1...

Miért nem tudom használni 1 éves babámnál a kézi orrszívót? Most akkor vegyek porszívós orrszívót?

Figyelt kérdés

Jól csinálom az ábra szerint,mégsem jon az orrából semmi,pedig egész nap folyik az orra,néha szorcsog is.Aki ezt használja/arra gondolok,amit nekem kell szívni/,annak mindig van valami a kis tartályban?

A másik kérdés az lenne,hogy hol érdemes venni porszívós orrszívót és kb.mennyibe kerul?


2009. okt. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban,1000-2000ft.Sokkal jobb mint a kézi.
2009. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A kézi orrszívó felesleges pénzkidobás, mert semmit nem ér, én is megvettem, amikor a kislányom nagyon meg volt fázva, hogy séta közben, ha szörcsög mégis valamennyire ki tudjam szívni az orrát, de semmit nem szívott ki, semmire való dolognak tartom, bánom, hogy megvettem.


A porszívós orrszívó a leghatékonyabb, mondjuk nem minden baba szereti, a kislányommal is "bírkózni" kell, hogy leszívhassam az orrát, de az kiszív mindent, nagyon szeretem.


Porszívós orrszívót bármelyik patikában, vagy bababoltban lehet kapni, nekünk Pisze márkájú van, tavaly vettük, 1500 Ft-ba került.


[link]


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam vele, náthás lett a babám, de ezzel az orrszívóval nem jött ki belőle semmi (max ami már teljesen lent volt az orrában, és egy fültisztítóval is ki tudtam piszkálni) és közben hallottam hogy tele van az orra. Én vettem porszívósat Brendonban 2100 Ft volt.
2009. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors válaszokat,azt hittem,hogy sokkal drágább a porszívós orrszívó,holnap veszunk.Szívesen fogadok még válaszokat!
2009. okt. 3. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem pesztonka elektromos van, ebben az a jó, hogy elemmel is működik így bárhova magammal vihetem, mind a két gyermekemnél ezt használtam és használom csak jót tudok mondani róla, bár egy kicsit drága 10-12 ezer körül van.
2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem kézit. Ha jól csinálod, azért ki lehet vele szívni. Csak ahhoz egy olyan baba kéne, aki fél órán keresztül egy helyben fekszik, és hagyja. Mert nem mindig csinál vákuumot, csak kb. minden 4. alkalommal sikerült szívni valamit, meg be kell fogni a másik orrlyukát. Szóval én is hamar kidobtam, és vettem egy porszívósat. Nem vészes az ára.

Ja, és kipróbáltam mind a kettőt, szerintem a kézi rosszabb érzés, mert hirtelen szív. A porszívós egyenletesen.

2009. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!