Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet használni orrszívót?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
születéstől
2010. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit félek tőle.1hetes a kisfiam,de szürcsög,és azt vettem észre,hogy az orrában van egy kis trutyi...
2010. dec. 30. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is félek tőle. Anyukám mindig azzal kínzott. Utálom is a porszívót, meg a takarítást...
2010. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagyobb mennyiségű váladék, nincs megfázva, használhatsz kézi orrszippantót is. Mi a születésétől azt használtuk, ha volt valami az orrában. Porszívós orrszívót csak 4 hónapos korában vettünk, amikor egy kicsit meg volt fázva, szerencsére gyorsan megszokta azt is, csak az első pár alkalommal volt sírás. Néha fültisztító pálcikát használok, ha csak egy kis beszáradt cucc lóg ki az orrából, ez elég hatékony, ha ügyes vagy, egy pillanat alatt kiszeded, és szinte észre se veszi.
2010. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi is pár hetesen már használtuk. Figyelte a hangokat, nem félt tőle, sőt...
2010. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Születéstől lehet használni nagyon jó az én kicsi fiam a mai napig fél tőle.
2010. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy szürcsög? Nem szopik a baba?
2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 broland válasza:
első héttől használtuk, hetente kb 2-3-szor. most 2 hónapos és már attól is mosolyog, ha bekapcsolom a porszívót, annyira megszokta, megszerette...
2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

99%-ban ezt a készítmény, ill. készülék használati útmutatójában a gyártónak köteles közölnie a felhasználóval. Jelen készüléknél az anyukával. Csak el kell olvasni !

Nekünk Arianna típusú orrszívónk van,amire kívülről a dobozán nagy betűkkel "számokkal" közlik: 0-6 éves korig !!!!!!!

www.orrszivoporszivo.hu

2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A legutóbb írt készüléket csak ajánlani tudom minden kismamának,mert a kézi pumpás verzió több ismerős anyukától hallottam, h nem jó semmire.

1.5 éve ezt használjuk még most is !

2011. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!