Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám 5hós kisfiam...

Mivel tudnám 5hós kisfiam étvágyát fokozni?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam már 3 hete nem eszik normálisan és az adag csak egyre csökken.Kivizsgáláson csak a vashiány mutatkozott.Szeretnék valami étvágygerjesztőt adni neki.Valaki tudna ajánlani lehet az étel,csepp,gyógyszer vagy vitamin.Minden megoldás érdekel!
2009. máj. 16. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én multi kid szirupot adtam a fiamnak, ami 4 hónapos kortól adható.

én azért adtam neki,mert beteg lettem és nagyon féltem, hogy elkapja, így kicsit turbóztam a védekezőképességét.

szerintem étvágygerjesztőként is jó, mert mintha többet evett volna a fiam tőle.


szopis, vagy tápis a babád? esetleg a foga okozza az étvágytalanságot?

az én tápszeres babán 5 hónaposan nappal alig evett, éjjel viszont félálomban rendesen. kiderült, hogy már utálta a tápszerét. amikor váltottunk, minden visszaállt a normális kerékvágásba (azóta éjjel nem is eszik).

2009. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyatejes a babám,de elkezdtüka hozzátáplálást is.Fogzásnak még nincs jele.Én is attól tartok,hogy nem szereti már az anyatejet,főleg mióta megjött a mensim 3 hete ez azóta tart.Köszi,megpróbáljuk a vitamint!
2009. máj. 16. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

fú! akkor tuti a mensi az oka!!!!

amikor még az én fiam is szopizott, egyszerűen nem akart enni amikor megjött! szó szerint küzdelem volt minden korty amit "lenyomtam" a torkán. legtöbbjét akkor már cumisüvegből (mivel nagyon kevés tejem volt, tápit evett többségében üvegből, de nagyon akartam neki anyai hamit is adni)...

amikor kb. 3-4 héttel a mensi után visszaált a tejem íze, akkor megint szívesen itta.


szerintem légy türelmes, biztos visszaáll az étvágya!

egyébként pedig a vitaminnal nem ártasz, hátha addig is fokozza valamennyire.

sok sikert!

2009. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!