Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam majd meg hogy...

Hogyan oldjam majd meg hogy az esküvőnkön ne kelljen megszoptatnom?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz a kislányom az esküvőnkönk, és jó lenne, ha a sok izgalom mellett nem azon kéne aggódnom, hogy mikorra jön ki a szopi ideje, illetve hogyan hámozom ki magam a menyasszonyi ruhából. Nem tudom hogy le tudok e fejni ekkora mennyiséget hogy azt adhassam, legfeljebb több részletben, de össze lehet önteni a különböző időpontokban lefejt tejcsit? Ezen az egy napon nem lehetne tápszert adni neki? Adjatok ötleteket kérlek. Esetleg járt már valaki hasonló cipőben? Amúgy mire számítsak, mit tud már egy 4 hónapos baba, vajon hogy tűri majd az esküvőt? (nem lesz nagy lagzi, csak 25en leszünk egy kis vendéglőben)

1 hós baba anyukája


2009. máj. 15. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt csak le tudsz fejni annyi tejet ami elég neki egy napra : ) én általában ha kell vmiért, 2 napig fejek, minden szoptatás közben, amíg nincs kb tele a 2decis pohár a hűtőben tárolom, de legkésőbb 1,5-2 nap után megy a mélyhűtőbe. ennyi idő alatt összejön simán 1,5-2 dl. ez elég egy vagy két kajára a babámnak, attól függ mennyire éhes. amúgy most 4 hós az enyém, és már csak 4 óránként eszik, valószínű nálatok is ritkulni fog az evés addigra. jah és az esküvő előtti napokon mindenképp próbáld ki a cumisüvegezést, mert nálunk az első 2 hónapban simán elfogadta, nem volt gond, a harmadik hónapban nem volt rá szükség, a negyedik hónapban viszont bármilyen éhes volt, egyszerűen nem volt hajlandó enni belőle.
2009. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne hagyd ki a szopit és a vele való foglalkozást, a napirendet teljesen, attól még, hogy ti jól érzitek magatokat, neki is lesz anya igénye is, és nyűgös is lehet attól, hogy a nagyik "nyúzzák" anya meg sehol! Persze 3 hónap alatt csak el tudsz tenni egy kis tejet persze, ha lefejed, de én csak vészhelyzetre tenném.
2009. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek, remélem megoldjuk majd valahogy :) Valószínű az lesz amit az egyik válaszoló írt, hogy amikor a szertartás és egyebek lesznek és véletlenül akkorra esne a szopi, akkor kap lefejtet, amúgy meg megpróbálom megszoptatni. Majd a ruhavásárlásnál szempont lesz, hogy elő tudjam varázsolni a cicit :) Szoptatós menyasszonyiruhát nem gyártanak? :)))
2009. máj. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!