Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok nem gáz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok nem gáz ha nem menyaszonyi ruhában leszek az esküvőnkön hanem valami szép alkalmiban de persze fehér avgy krémszínűben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy csak kis esküvőt szeretnénk csak a szűk család és egy kis vacsora.Fiatalok vagyunk de sosem rajongtunk a felhajtásért meg sajnálok is kiadni annyi pénz arra a ruhára.
2011. ápr. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha kényszerből bújnál olyan ruhába, amire nem vágysz. A saját esküvőd úgy nézzen ki, amilyennek megálmodod! Ha búvárruhában, akkor abban..:)
2011. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van :-) Én mindenképpen eldöntöttem az alkalmit csak majd a család mit szól hozzá,de nemfog érdekelni mert az a nap kettőnkről szól.
2011. ápr. 25. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Anya is fehér kosztümben állt oltár elé, nem pedig habos csipkecsodában, pedig az már lassan 20 éve volt.
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez az, ez a lényeg!!! Én pl szintén nagyon szűk családdal akarom majd nyáron, mezitláb a kertben egy egyszerű ruhában, tulipánokkal, és a nagy Ővel ;)
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Abban legyél amiben szeretnél. Nagyon nem lenne jó, ha az esküvőtök napját rontaná, hogy feszélyezve érzed magad a ruhában.
2011. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
te esküvőd, azt csinálsz, amit akarsz
2011. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges nagy pénzt kidobni csak azért, hogy "szabvány" menyasszonyi ruhád legyen.


Nekem ekrű-arany hímzéses alkalmi kosztümöm volt. Péntek délelőtt házasodtunk, és az előttünk levőknek hatalmas rucijai voltak. Mégis láttam, hogy sápadnak az irigységtől, mert csinos voltam és még kényelmes is volt :D Nem állt fel egyfolytában az abroncs, nem szorított sehol és október és blézer lévén nem is fáztam benne mint ők a váll nélküli "csodaruhájukban" :)


Ne törődj vele ki mit akar. Ha valamelyik anyuka akadékoskodik vidd el egy kölcsönzőbe had lássa hogy micsoda csillagászati árak vannak, ami teljes pénzkidobás.


Ráadásul ha ügyesen választasz, akkor jobban ki is tudsz használni egy alkalmi ruhát főleg ha két-három részes kosztüm mellett döntesz. Tudod variálni más ruhákkal, többször is felhasználható úgymond :) Pl az enyém felső része volt karácsonykor rajtam fekete szoknyával...

2011. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma 21:05

Teljesen igazad van,igaz tetszenek nekem is nagyon a menyaszonyi ruhák de nem a habos babosak de magamon mégsen tudom elképzelni pedig próbáltam is már.Maradok valami csodaszép alkalminál:-)

2011. ápr. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!