Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikenőcs aluminiummal?

Popsikenőcs aluminiummal?

Figyelt kérdés
Az orvos írta fel, nyilván mindenki ismeri, szerintetek nem baj, hogy tartalmaz aluminiumot?
2011. dec. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a neve? Unguentum aluminii acetici tartarici ez az?
2011. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Unguentum Infantum


talkum,cink-oxid,aluminium-acetát-tartarát-oldat,csukamájolaj b tipus


Ezek vannak benne.

Ezt írta fel nekem, mert kérdezte a múlthéten, hogy mivel kenem a fenekét a babának, válaszoltam, hogy babylove-os cuccal. Erre majd máglyára vetett, hogy az SZAR! Ezzel kejem, mert ez jó. Amúgy semmi baja a gyerekem fenekének, nem piros, nem sebes, csak úgy kérdezte nagy általánosságban. Na én meg kiváltottam nagy buzgóságomban, gondoltam eláll itt, enni nem kér. És most olvasom, hogy aluminium van benne.

2011. dec. 7. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Alumínium nincs benne, csak egyfajta kivonat aminek semmi köze nincs magához a vas anyaghoz. Kenheted vele nyugodtan a fenekét, de akár a babylove-sal is, teljesen mindegy. Mindkettő babáknak van kifejlesztve.
2011. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

Mindig tanul valamit az ember.

2011. dec. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!