Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, melyik popsikenőcs...

Kinek, melyik popsikenőcs vált be?

Figyelt kérdés
Mindig azonnal kicserélem a pelust kaki után is , mégis piros a popsija kisfiamnak. Jön most a foga, így többet is kakil, de kentem már bepanhennel, neogranormonnal, sudocrémmel. Egyik sem az igazi, nem hozzák rendbe.
2011. júl. 9. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári popsikenőccsel próbáltad már? (Unguentum infantum)
2011. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindig jól száritsd meg a popót,mielőtt bekened krémmel. Ez nagyon fontos. Egy időben nálunk is ez volt,semmi nem mulasztotta el a pirosságot. Majd ügyeltem,hogy teljesen szárazra legyezzel,fújjam a popsit és 2 napon belül elmúlt a pirosság. Nálunk a Neogra bevált,de ha nem piros,akkor sima gyógyszertárit használunk.
2011. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én soha nem használtam popsikenőcsöt.

Minőségi pelenka és popsitörlő. Nekem ez vált be.

Egyszer vettem gagyi noname pelust illetve TESCO-s popsitörlőt, akkor volt piros a fiam feneke. Egyébként sosem.

2011. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a felsoroltak közül egyik sem vált be, akkor próbáld meg minél többet pelus nélkül hagyni! Popsitörlő használata után addig ne kend be a popsiját, amíg meg nem száradt a bőre! A pelus nélkül hagyást én úgy szoktam, hogy ráteszek egy textilpelust a fütyijére, így nincs nagy baj, ha közben pisilne, és 10-15 percet játszunk a pelenkázón. Remélem, tudtam segíteni!
2011. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig nem figyeltem oda arra, hogy megszáradjon bekenés előtt. Most már így fogom csinálni.
2011. júl. 9. 16:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi is a gyógyszertárit használjuk, egyébként soha nem volt piros a lányom popsija, gyönyörű a bőre szerencsére. A sudocrem-et szerintem nehéz kenni. De ha valakinek beválik, akkor persze ez mellékes, én mindenesetre nagyon ritkán használom.
2011. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem elég arra figyelni,hogy teljesen száraz legyen a popsi,mielőtt bekened! Arra is ügyelni kell,hogy vékony rétegbe kend a popsikrémmel a fenekét! Ilyenkor a nagy melegben pedig néha hagyhatod szabadon,had szellőzzön! Hidd el,sokat segít!
2011. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Másfél éves a fiam, egy durva fogzásos hetet leszámítva nagyon bejött ez a krém, és az ára is baráti.

2011. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Száraz popsira a doktornő által felírt popsikrém, valami ung. boraxatum vagy ilyesmi a neve. Gyógyszertárban receptre 240 Ft, nekünk az orvos a mai napig felírja (13 hós a kislányunk).
2011. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fogzás miatt is kipirosodhat.Én sima doktornő által felírt kenőcsőt használok,de ha kipirosodik a kis segge akkor neogranormonnal szoktam neki bekenni.
2011. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!