Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, melyik popsikenőcs...

Kinek, melyik popsikenőcs vált be?

Figyelt kérdés
Mindig azonnal kicserélem a pelust kaki után is , mégis piros a popsija kisfiamnak. Jön most a foga, így többet is kakil, de kentem már bepanhennel, neogranormonnal, sudocrémmel. Egyik sem az igazi, nem hozzák rendbe.
2011. júl. 9. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia! nekünk sudocrémünk van, de nem kell sokszor használni,mert pampers pelenkát használunk és nem pirosodik ki a feneke
2011. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a popsitörlő a ludas, és akkor hiába kened bármivel, csak vegyszerezed hatás nélkül. Mi Huggies pure (teljesen natúr) popsitörlőt használunk. Egyszer elfogyott és vettünk/kipróbáltunk mást is, aztán csak lestünk mitől piros a baba popója állandóan. Hát az illatos popsitörlőtől. Azóta maradt a jól bevált és sose piros a popsi. Próbáld ki.
2011. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem a hagyományos popsikenőcsöket használom, hanem Alsol krémet. Ez nem annyira ismert, de nagyon jó. Alapvetően hámlasztó, sebgyógyulást elősegítő krém, gyógyszertárban kapható. Akár nedves popsira is használom, vékony rétegben, és egy nap alatt semmi nyoma a pirosságnak.
2011. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok és mindenkinek köszönöm!
2011. júl. 9. 22:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Nivea Baby popsiápoló krémet használok, és soha nem piros a popija! Babydream törlőt, és Pampers pelust!
2011. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!