Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt vennétek az...

Légzésfigyelőt vennétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos volt vasárnap és a légzésfigyelőt kölcsön kaptuk, amit most vissza kell adnunk. ti vennétek helyette? Vagy már nem kell?

2011. dec. 6. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt a kislányom amikor a miénk elromlott. Sokat gondolkoztam rajta, de nem vettem másikat, használtat sem, mert egyszer sem jelzett a 3 hónap alatt és egészségesen jött a világra.

De ezt neked kell eldöntened, érezned belül.

2011. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es légy szíves linkeld be a ásik ilyen kérdést, mert én nem találtam. de nem kötelező válaszolni.


Nem volt semmi gond eddig vele, és a Fiamnál, aki 9 éves, nem is használtunk egyáltalán légzésfigyelőt.

2011. dec. 7. 09:54
 13/19 anonim ***** válasza:

A fiam 4 hónapos volt mikor beriasztott a figyelő - okkal. Én azóta éreztem úgy, hogy soha nem fogom biztonságban érezni a gyereket ha nincs bekapcsolva. Viszont kb. 19 hónaposan elkezdett kijárkálni az ágyból éjszaka és állandóan sípolt a gép. Na én akkor kapcsoltam ki.

6 hónapos mellé biztos, hogy vennék még, ha használtat is, de mindenképpen rászánnám azt a pénzt.

2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Látom a többség vásárolna. Melyiket ajánljátok? Nektek melyik vált be?
2011. dec. 13. 07:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntesz, hogy veszel, akkor még mindig az Angelcare a legjobb. A koraszülött osztályon nekünk Álomvirág volt, de bár sokan dicsérik, az Angelcare messze felülmúlja! Sajnos nekem volt lehetőségem 2 fajtát is kipróbálni. Ja és attól függetlenül, hogy a kórházban Álomvirág volt, mind a nővérek, mind a koraszülött orvosok az Angelcare-t ajánlották! És az összes szobatársam akik hozattak be a babájuknak, mindenki Angelcare-t vett. Senkinek nem jött be az Álomvirág. Mivel a többit nem ismerem, így azokról véleményt nem tudok írni, de egyre bővül a légzésfigyelő piac...
2011. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én az vagyok aki még mindig használja 21 hónapos kislánya mellett. Nekünk is Angelcare van, maximálisan megbízható még így is, hogy használtan vettük.
2011. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor vennék, ha már eddig előfordult, hogy jelzett.

Mikor a lányom született, még horroráron volt, és bérelni se lehetett. Tényleg, bérelhetsz is.

Szóval nála nem használtam, és 6 hónap után, nem biztos, hogy kell neki egyáltalán, ha nincs rizikófaktor.

A fiamnak most vettünk, de ő rizikócsoportban van (fiú, pici, és a szülésnél komplikáció volt).

Ha aggódsz, használtan esetleg érdemes venni.

2011. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és csakis Angelcare.
2011. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen olvastam, hogy az első néhány nap és a 2hónapostól 1 éves korig a legveszélyeztetebbek. Nekem van, és ha hirtelen nem lenne is vennék másokat! Én is a paramami kategóriás vagyok:) Mi még csak 3 hónaposak ugyan, de ha az ember megszokja teljesen rutinszerű, hogy kikapcsoljuk amint kivesszük és be ha berakjuk.

Egyébként ha olyat veszel ami bébiőr is akkor sokáig hasznát veheted.

Még egy pirospont az Angelcare-nak (mi a 401-est vettük ami bébiőrös, mutatja a szülői egységen a hőmérsékletet és éjelifény is van amit picurom imád)

Egyébként első 2 hétig jelzett. A 15mp-eset sokszor. Ekkor vett egy mély sípoló levegőt. Ez rázta fel a mély alvásból annyira, hogy vegyen levegőt. Viszont 20mp-es sziréna is volt sajnos de az 4x. 2 hetess kora óta 1x sem jelzett (még az is be van állítva hogy kattanó hangot ad a szülői egység minden egyes mozgásnál amit érzékel).

De biztosan addig alatta hagyom amig ki nem nevet érte:D

Tudtátok hogy a gyerekeknek 8 éves korukra fejlődik ki a tüdejük teljesen? Nyilván addig nem hagyom alatta:D de 2 éves koráig minimum!

2011. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!