Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt vennétek az...

Légzésfigyelőt vennétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos volt vasárnap és a légzésfigyelőt kölcsön kaptuk, amit most vissza kell adnunk. ti vennétek helyette? Vagy már nem kell?

2011. dec. 6. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem volt koraszülött, nem volt komplikáció stb., akkor én nem vennék.
2011. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én sem vennék 6 hónaposnak. (Mi is vettünk, kb. a második kiveszem a "kiságyból-kikapcsolom" után el is felejtettem visszakapcsolni.)
2011. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én vennék, ha nem is újat, használtat. De engem megnyugtatott.
2011. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

:) Hát lehet, használtan vennék. Én elég para mami vagyok mondjuk. :)

1 éves koráig használjuk minimum.

2011. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de első mit értesz a komplikáció alatt? pl. a nyaka köré tekredett köldökzsinor?
2011. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi másfél évig használtuk. Amikor beteg volt, engem megnyugtatott, hogy láttam, hogy lélegzik. Pl. ha náthás volt vagy nap közben nagyot esett és aggódtam, hogy jól van-e.
2011. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok. 5.-nek -> Igen, olyasmikre gondolok.


Közben találtam egy cikket is:

[link]

2011. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem biztosan sokan le fogtok hurrogni, de addig fogjuk használni a légzésfigyelőt amíg le nem kerül a kiságyról a rács. Én csak úgy tudok mélyen aludni, ha tudom, hogy be van kapcsolva és a kislányom biztonságban van. Egyéb esetben biztosan örökké felriadnék, hogy talán épp most próbál kimászni az ágyból, vagy talán már nincs is ott, és valahol a lakásban kóborol éjszaka.:)

Tudom, hogy egy puszta fantáziálás, nem hinném, hogy erre sor fog kerülni, de nem tudom, hogy épp mit követ el holnap.

Én úgy vagyok ezzel, ha nem tudom magam kialudni, akkor a teljes másnapom oda van. Inkább használok egy "gépi" éjjeli bébiszittert, mint, hogy félálomban füleljek.

Teljesen természetessé vált, hogy este, sőt, még a délutáni alvásnál is bekacsolom, rutinná vált.

Attól azért már nem tartok, hogy bekövetkezne a bölcsőhalál, de 6 hónapos korában még ettől aggódtam leginkább.

Amúgy a kislányom 21 hónapos:)

Ha engem kérdezel, én tuti vennék másikat:)

Én is használtan vettem fele annyiért és hibátlanul működik.

2011. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha nincs egészségügyi oka, akkor nem vennék.

6 hó alatt volt rá szükség?

2011. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Feltétlenül vennék.

Nem csak a problémás babáknál van meg a bölcsőhalál rizikója, a teljesen egészséges, időre született, normál súlyú babák sincsenek tökéletes biztonságban. Tavaly egy ikerpár egyik tagja aludt el örökre a déli szunyókáláskor, 8 hónapos volt. Nem olyan drága használtan egy ilyen ketyere, és nagyon jól bírja a kiképzést, a miénk pl. már a negyedik gyereket szolgálja. Nem mondom, hogy tuti nem tud elromlani, de nagyon jól tesztelhető, így biztonságos a használt készülék is.

2011. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!