Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt légzésfigyel...

Vennétek használt légzésfigyelőt? Milyet? Hogyan? Honnan? Kicsi a keret sajna

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Angercare-t vegyél és szerintem nem gáz ha használt,nagyon nem is tud elhasználódni.A lényeg,hogy legyen!!!!!
2011. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Angelcare és igen, vennék használtan.
2011. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Babysense - a Madarász Kórház is ezt ajánlja és nagyon fontos, hogy nincs fölös riasztás!!!!! Mi is használtan vettük és teljesen jó!!
2011. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nittababy ***** válasza:

nekünk is kicsi volt a keret de én megvettem az ujjat inkább sporolok máson de ezen nem én nem vennék használtat

ne értsd félre nagyon sok mindent használtan vettem vagy kaptam de a légzésfigyelőt megvettem az ujjat!!!!!!

2011. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem,Angelcare-t,nem bántam meg,tökéletesen működik,még mindig használjuk,10 hónapos a kisfiam

Nekem sem lett volna pénzem újra,és elég hamar kiderül ha van valami baja,csak nagyon meg kell nézni honnan veszed használtan.

2011. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi ugyan újat vettünk (mert megtehettük), de mikor 13 hónap használat után meghirdettük (és még csak nem is a vaterán meg teszveszen), rengetegen jelentkeztek érte. Szóval én úgy láttam, hogy sokan megvennék használtan is.

A mienk a legújabb Angelcare volt, és hát a bő egy év használat meg se látszódott rajta. Mégis miben használódott volna el?

Szerintem nyugodtan vehetsz használtat, ki lehet fogni nagyon jókat!

2011. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vennék,mert a miénken közel 1 év használat után sem látszik,hogy használta valaki.

Álomvirágot használunk,tökéletesen működik,újonnan 20ezer volt,használtan szerintem kevesebb,mint a fele lehet.

Teszveszen,Vaterán érdemes szétnézni,illetve nálunk a rendelőben is mindig lóg 1-2 hirdetés.

2011. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi is használt Angelcaret vettünk és sajnos nekünk nagyon rosszul sült el. :(

Hibás volt és nagyon sokszor beriasztott, már ott voltunk, hogy visszük kórházba a két hetes kislányom, hogy nem vesz rendesen levegőt. Ott álltam mellette és néztem, hallgattam, hogy lélegzik-e... senkinek sem kívánom azt az érzést! :((( Folyamatosan rohantam a szobájába...

Végül elegünk lett és vettünk egy újat és azóta semmi baj nincs szerencsére.

Angelcare-t vettünk nagyon meg vagyunk vele elégedve, ami rossz volt, annak az érzékelője volt rossz, ami a matrac alá kerül, valószinüleg még az előző gazdái ránehezedtek és ezért érzékelt tévesen...

2011. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Angelcare nagyon jó. Akinél hibásan beriaszt az olvassa el az útmutatóját (vagy töltse le a neten) mert beállításával van gond. Mert jó beállítás esetén NEM riaszt fölöslegesen.


Érdemes még tudni, hogy ha társasba/panelba laktok akkor a közeli szomszédok között van-e baba és annál használnak-e. :)

Mi pl az alánk költöző babát rendszeresen "fogtuk" a mienk helyett, mire rájöttem mi lehet a gond. Aztán ők használták az egyik csatornát, mi a másikat és kész.


Én is néztem használtan, vettem is volna. Aztán kiderült, hogy EÜ pénztárra elszámolható, így megvettem az akkori legújabbat. Babaőr és légzésfigyelő egyben.


2 éves a csajom, még alatta van a babaőr részt használjuk. Szereti ő is, én is. Olyan, mintha új lenne, mibe menne tönkre?!

2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!