Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt légzésfigyel...

Vennétek használt légzésfigyelőt? Milyet? Hogyan? Honnan? Kicsi a keret sajna

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11:34-es vagyok.

Nekünk is a bébiőrős és légzésfigyelős van egyben.

Sajnos igenis van benne ami elromolhat... nem rossz beállítás miatt riasztott be, volt hozzá leírásunk és a net-et is böngésztem, hogy hátha csak mi használjuk rosszul... szerelőhöz vittük és Ők mondták, hogy az egyik érzékelő volt rossz, nem érzékelte a mozgást ezért riasztott be folyton, véleményük szerint ránehezedtek az érzékelőre (esetleg úgy hogy betámaszkodtak a kiságyba a babához)és megtört benne az egyik kábel...

mi sajnos ezzel így jártunk ennek ellenére én is sok mindent vettem használtan és nincs velük probléma!

2011. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mi úgy voltunk vele, hogy mindent használtan vettünk kivétel a kiságyat és a légzésfigyelőt. angelcart mi is.

persze ha még ennyire se telt volna inkább használtan vettük volna mint ha ne is legyen, de szerencsére össze tudtuk spórolni a többi babaholmin az árát!

2011. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére még a fiam születése előtt,mi is tudtunk venni újat.Angelcare AC401-es légzésfigyelőt vettünk.Akkor voltam 7 hónapos terhes.Dimenzió egészségkártyára vettük.És 48 forint körül volt az ára.Elég drága volt akkoriban, most látom,hogy már jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.

Mi több mint 2 éve használjuk, a légzésfigyelő részét is.Így szoktam meg.Addig nem is fogom kivenni a fiam alól amíg nem kap másik ágyat.És ha nem lett volna rá keret akkor simán vettem volna használtat.Hiszen a legtöbben csak a kicsi 1 éves koráig használjak,vagy addig sem ennyi idő alatt nem tud tönkremenni, ha odafigyelnek rá.

A miénk már 25 hónapja használatban van és semmi baja nincsen.

Ha esetleg van dimenzió egészségkártyád, vagy kártyátok.Akkor azon gyűjtsétek a pénzt.

Nekünk szerencsére volt.Nekem is és férjemnek is.

Mikor kiderült,hogy jön a baba, akkor 4 hetes terhes voltam.Onnantól minden pénzt, amit ráutalt a munkahelyünk szépen gyűjtögettük.Így 7 hónapos terhes voltam mikor mindent meg tudtunk venni, egy gyógyászati segédeszköz boltba.Légzésfigyelő, párásító, cumisüveg sterilizátor, cumisüvegek,3 csomag pelenka, lázmérő, bébiétel melegítő, babamérleg,hőmérő,akkor vettünk vérnyomásmérőt is.Meg még pár dolgot ami már nem jut eszembe.És még a kórházi fizetős szobát is abból fizettük.Ez az 5 napra 50 ezer forint volt,úgy hogy apuka is végig ott volt velem, meg a kicsivel.És mikor kijöttünk a kórházból akkor amit a körzeti gyerekorvos felírt azokat is arról szereztük be.Nekünk nagy szerencsénk volt ezzel a dimenzió kártyával.Ha nem lett volna lehetőségünk új légzésfigyelőt venni, akkor is vettem volna, de akkor használtat a baba börzén.Barátnőmmel voltunk börzézni mikor én 5 hónapos terhes voltam, ő meg 4 hónapos terhes:).Ő akkor ott a börzén vett légzésfigyelős bébiőrt, valami 5000 forintért.És nagyon szerette semmi baj nem volt vele soha.Bár ő csak a kislány 6 hónapos koráig használta.

2011. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Várom még a véleményeket!:)
2011. jún. 26. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!