Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akiknek állandóan...

Anyucik, akiknek állandóan visszatérő hüvelygombájuk van, ötlet hogy lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ide irtam a kérdést, de a női oldalon nem kaptam épkézláb ötletet.

Egy éve szenvedek és már a gyógyszer sem segit. Ezüst kolloidot vettem most, de az sem vált be. Nem először van ilyen hullám rajtam, már többször volt hogy aztán elmúlt csak úgy. De most már nagyon oda vagyok. Szinte egybefolyóan kinlódok már vele. Totál kivagyok. Sikerült valakinek kigyógyulnia végleg? Diétával esetleg? De az nagyon durva nem hiszem hogy birnám és egy nődoki azt mondta hogy az a diéta butaság, felesleges önkinzás.

:(


2011. dec. 6. 18:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Candida diéta végleg megszüntette a problémámat, és az alakomnak is jót tett. 2 hétig csináltam szigorúan, aztán fokozatosan visszatértem a régi kerékvágásba, már évek óta eszek mindent, amit megkívánok és semmi gond.
2012. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, így nem tudom, hogy ezt javasolták e már. Én 4 hónapja kínlódok. Mindig helyrejövök, gúp, plussz kenőcs. Megjön a mensesem és utána megint előjön. Most menses után ezt kezdtem használni Protexin GynOphilus, nem tudom próbáltad e. Visszaállítja a hüvelyflórát. 5 napja használom, eddig nem jött elő a gomba. Azt nem tudom, ha elfogy akkor mi lesz, de remélem nem lesz megint gombám. A betegtájékoztató azt írja, ha elhasználok egy dobozzal (14 hüvelykapszula), akkor még 2-3 menses után 3-4 napig érdemes használni. remélem be fog válni, mert már nekem is elegem van. Próbáltam a diétát, nem mondom, hogy nem javított a helyzeten, de nem az igazi.
2012. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!