Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akiknek állandóan...

Anyucik, akiknek állandóan visszatérő hüvelygombájuk van, ötlet hogy lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ide irtam a kérdést, de a női oldalon nem kaptam épkézláb ötletet.

Egy éve szenvedek és már a gyógyszer sem segit. Ezüst kolloidot vettem most, de az sem vált be. Nem először van ilyen hullám rajtam, már többször volt hogy aztán elmúlt csak úgy. De most már nagyon oda vagyok. Szinte egybefolyóan kinlódok már vele. Totál kivagyok. Sikerült valakinek kigyógyulnia végleg? Diétával esetleg? De az nagyon durva nem hiszem hogy birnám és egy nődoki azt mondta hogy az a diéta butaság, felesleges önkinzás.

:(


2011. dec. 6. 18:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg ez nem gomba. A Mycosis elég erős gyógyszer, nem véletlenül 1 db már hatásos lehet, és ha te már többet szedsz, akkor ez nem gomba, hanem baci.

Antibiotikumot írtak már rá? Az sem használt? ÉN felkeresnék másik dokit. Én voltam a második, aki a Mycosist ajánlotta. Én kb 15 orvosnál jártam, magánnál és több sztk rendelésen, mire kikezeltek. Évekig, nem viccelek, tini koromtól 22 éves koromig orvostól orvosig jártam. Szóval szerintem keress mást.

2011. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De antibiotikum az pont nem jó a gomba végett Nem? Te mire kaptad? Bacid volt? És kigyógyultál?
2011. dec. 7. 20:09
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor előjött éveken át, de vagy 1 éve semmi problémám, mióta a dm-ben kapható natúr tiszta szappannal tisztálkodok, semmi intimlemosó....Olyan kinézetű, mint a háziszappan. 3-mas csomagolásban van.Illatanyagmentes, semmi felesleges vegyi cucc nincs benne. Nem túl drága, és nagyon jó.
2011. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Igen az antibiotikum nem jó a gombára. Nekem volt ez is, az is. Egyszer volt bacim arra kaptam antibogyót, helyre rakta, volt hogy gombára is azt adtak, persze semmit nem használt.

Úgyhogy továbbra is azt mondom, hogy keress fel más orvost is.

Előtted író voltam!

2011. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem tudom ide-e kukkantotok még.


Végre eljutottam a dokihoz ünnepek után. Ünnepek alatt hüvelyflóra javitót (gyntima) használtam, egész jó volt addig, plusz kentem magam nehogy ünnepekkor előjöjjön. Utána abbahagytam és rá két napjára már megint éreztem. Elmentem dokihoz. Mondtam hogy a mycosist után sem érzek javulást és hogy szinte állandóan érzek valamit, nem is viszketést, nehéz elmagyarázni, de kellemetlen. :P Erre végre azt mondta hogy leveszi minden féle bacira a törletet, mert vannak olyanok amik ritkák és ilyen panaszokat okoznak. És ha nem javultam a mycosist után akkor biztosan nem gombám van, és nem is lát erre utaló jelet.

Örültem hogy végre kiderül mi a fene bajom van. Erre ma hivom és nincs semmi a törletben, minden negativ.

Pufff. Most légy okos Domonkos.

Most már tényleg nem tudom hogy lehet csak tényleg már beképzelem magamnak vagy mi a szösz. Szerintetek?

Pedig aznap is éreztem és még utána két napig mikor nála voltam. Irt gynoflort (ez is ph javitó) ez után két nappal éreztem hogy megint jó. És ez igy megy. Egyik nap érzem másik nap nem. Már meghülyülök. Ja a hüvely ph is jó volt.

2012. jan. 11. 16:08
 26/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen bacikat néztek meg Nálad.

Nekem a dokim anno, amikor vagy egy évig szenvedtem én is ezzel (sajnos fizetős) laborba küldte el a kenetet, és nem csak bacit, hanem azt hiszem vírusokat és gombát is néztek, sok-sok mindent. Sajnos annál többe kerül, minél több mindent néznek, de nekem megérte, mert jobb, mint vaktában lövöldözve egymás után próbálgatni a szereket, amik aztán tényleg kinyírják a hüvelyflórát, de a kórokozót meg nem, ha "mellé kezelnek".

Meg is találtak vagy három féle dolgot. mondjuk nekem hüvelygyulladást is okozott a dolog, szóval egyértelmű volt, hogy van valami...


Érdemes nézni valakit, aki ezzel foglalkozik. (MÁrmint nődokit)

2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, levették a kenetet az ÁNTSZ-nél, és minden negatív lett. A doki azt mondta, hogy ciklus előtt előfordulhat a viszkető érzés, és ez nem gomba. Ha fokozódik, akkor lehet, hogy gomba, és mégsem mutatják ki a laborban. Pevaryl-G-t mondott, az egyetlen, ami recept nélkül is kapható. Mivel már elegem volt abból, hogy állandóan orvoshoz járjak.

Nem olvastam az előző hozzászólásokat, de a fehérneműt vasald, meg a párodat is kezelni kell. Csak pamutbugyit hordj.

Antibiotikum? Akkor ez nem gomba. Nekem meg pont az antibiotikum szokta kihozni, mivel az a normál hüvelybaktériumokat is ki szokta ölni. Én a házorvostól szoktam rá szájon át szedhető gyógyszert kérni, mert ha már a vérben is szétterjedt akkor a kenegetés nem használ.

2012. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szia, próbáltad már hogy tampon helyett betétet használsz? Amióta elhagytam a tampont nagyon ritkán jön elő (bármi is ez nálad, amíg nem derítik ki, egy próbát megér), mosakodni pedig a férjemmel együtt Saforelle intim mosakodót használunk.Nekem ez jött be, gondoltam leírom.De mindenképpen járj a végére, mi ez!
2012. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek hogy végre valami eredményt hozott. Egy itteni válaszolónak köszönhetően. ALMAECET! Ezt javasolta hogy szedjem napi 3x1 evőkanállal. Persze csodát rögtön nem lehet várni, kell hozzá pár hét. Én először is azzal kezdtem hogy megint elmentem a dokimhoz aki irt még ki Mycosist tabit, hogy szedjem kéthetente 1 db-ot. Igy is tettem és közben ittam az almaecetet. Aztán 3 tabletta után gondoltam teszek egy próbát és kihagyom hátha nem fog előjönni a gomba (előtte mint a svájci óra két héttel a tabi után mindig előjött) és bizony nem jött! Immáron 3 hónapja. Szinte hihetetlen. Úgy hogy egy próbát megér mindenkinek. Olcsó és még rendkivül egészséges is. :) Ize nagyon rossz, de megszokható, eleinte pici üditőbe tettem, most már vizzel is sitty-sutty lemegy.


Kedves Stefix!

Neked azóta már ugye megszületett a babókád? Mikor és mi lett ha megkérdezhetem? :)

2012. aug. 8. 14:47
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy jobban vagy! Azért írok egy tanácsot: rózsaméz, másnéven glicerin-bórax (narancssárga a csomagolása, azt hiszem Glicerynum boraxatum van ráírva). Ezt kívülről ajánlom. Sokaknak bejön az aloe vera spray is. Van egy doki, aki pl. nekem is segített, Dr. Ujházy András, ő kifejezetten visszatérő gombára spicializálódott. Ha rendesen minden dologra ki akarod magadat vizsgálni STD központ (igen, fura hely, fura emberekkel a váróban, de ott nagyon komoly felszerelés van, mindenfélére tenyésztenek, alaposan).

2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!