Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hetes a babám és eddig az...

11hetes a babám és eddig az volt vele a baj, h keveseket és nehezen evett, most meg új tápszer hatására megtáltosodott. Hagyjam enni?

Figyelt kérdés
Eddig evett 80-100 között, de pár napja már a 160-akra állt be. Ez a súlyához képest rengeteg. 4300 gramm, és 6szor eszik, tehát a nagykönyv szerint 100-110-eket kellene ennie. A védőnő szerint most meg túlterhelem a gyomrát, ne adjak neki töbet 120-nál. De ha éhes és 120 után még rendre megeszi a plusz 30-at??? Mit csináljak?! Tényleg ne adjak többet 120-nál?
2009. máj. 15. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
adhatsz neki, túl etetni nem tudod...késöbb uy is lesz olyna mikor keveset vagy kevesebbet eszik majd..ha sokat eszik ugy is kibukná vag ynem enné meg
2009. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem meg azt mondták, h nehogy többet adjak mert akkor meg a túl sok kajától fog fájni a pocakja.
2009. máj. 15. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a gyerekorvos, hogy ne adjak neki annyit, amennyit megenne, mert túl lehet eteni. Én meg mondtam neki, hogy akkor jöjjön el, és hallgassa, ahogy zokog a baba. De, te tapasztaltad, hogy fáj a pocija? Székrekedés, sűrűbb bukás? Valami probléma? Lehet, hogy csak növekedési ugrás miatt eszik most többet, és később visszaáll. Milyen súllyal született?
2009. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3150-nel született. eddig csak 90 gr/hét hízott, most meg 150 gr/hét. nem bukik egyáltalán. kaki 2 naponta van, de azzal születése óta ez a gond.

akkor sztetek nem ártok a 160-nal?! mondjuk tény,h többet alszik mióta ennyit eszik.

2009. máj. 15. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet rájött, hogy jobban kipiheni magát, ha nem lesz olyan sűrűn éhes. :) Kakigondra: esetleg kamillatea, ha fáj neki.
2009. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem látom úgy,hogy fájna neki a ritka kaki. előtte 8 hetes koráig bazi hasfájós volt no akkor fájt neki, most nem úgy érzékelem.
2009. máj. 15. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babámnak nem volt elég a tejcsi, elég későn jöttünk rá. Tápszert adok neki pótlásnak, mikor elkezdtem neki adni, bődületes mennyiségeket evett, hagytam neki, nem korlátoztam. Mostmár beállt, ha nem kell neki kilöki. Igaz a te babád még kisebb, az enyém 5 hónapos a védőnő szerint ennyi idős korban már jelzik ha elég nekik.
2009. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
van hogy az enyém is kilöki, meg kiüti a kezével az üveget (egész nagy erővel ám!) aztán pár perc múlva meg mégis betolja a maradékot
2009. máj. 15. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem cicizett és még 90 ml tápot beszívott mindig, nem volt gond sokat szeret enni .Én el se merttem mondani a védönönek gyönyörű nagy baba de nem kövér és nem nagyfejű!
2009. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!