Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám 4 napja nem...

7 hetes babám 4 napja nem kakil (anyatejes) és nagyon fáj a hasa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki ha nem megy a hőmérőzés akkor egy fél glicerines kúp de csak egy fél és láss csodát minden kijött :) de ő még csak most áll át nem szabad neki rendszeresen adni a kúpot mert rákap és akkor csak azzal fog kakilni az én lányom 2 hétig kapott 6 naponta és utána beállt bár ő nem volt hasfájós
2009. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy kis pocak maszírozás körkörösen az óramútató járásával ellentétesen, mert ugy vannak a is belei is

után meglázmérőztem óvatosan, úgy hogy popsikrémbe mártottam a végét

azután pedig felnyomtam a kis térdeit a pocakhoz, és segitettem neki kinyomni a székletet

nekünk bevállt így

Hál' Istennek ezt is csak 1-2-szer kellett

2009. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hőmérőzés mindig bevált,csak feltétlen rakj krémet a hőmérő végére,és 2cm-nél ne nyomd be tovább!Kicsit kicsit ki-be mozgatva,nekem mindig meg volt a hatás,és utána aludt mint a tej.
2009. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is volt hasonló probléma: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


egyébként azóta csak heti 1-2 kaki van és már nem izgatom magam miatta. mondjuk ő nem szenved tőle.

2009. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!