Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyünk, ha 3 hónaposunk...

Mit tegyünk, ha 3 hónaposunk 1,5 napja nem kakil? Anyatejes. Köszönöm. Jól van, nem nyűgös.

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
1,5 napja? Semmit ne tegyél. Majd kakil. 1,5 nap nem nagy idő, kimaradhat 2-3 nap néhanapján.
2011. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor anyatejes babán az 5. napja nem kakilt, felhívtam a doktornőt, aki azt mondta, hogy ha nem nyűgös, nem szenved, pisije van, akkor ne aggódjak, 7-10 napig is előfordulhat, hogy nem fog kakilni. Szerencsére az 5. nap végére kakilt egyet, és nem is szenvedett vele.

Az anyatejes babáknál előfordul, hogy ritkábban kakilnak, mert teljes mértékben hasznosítani tudják az anyatejet.

2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1,5 nap semmi.

8-10 nap után kezdj el cselekedni, ha fáj a hasa. Ha nem fáj a hasa, akkor hagyd.

Amúgy cukros kamillatea, masszírozás, meleg vizes pancsi, laevolac szirup, kúp...

2011. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejesként napi többször kakilt általában (főleg az elején), de volt, hogy napi egyszer, és volt egyszer egy 5 napos szünetünk is. Ekkor még semmit nem kapott, csak anyatejet, 3-4 hónapos lehetett. Az ötödik napon, amikor már orvoshoz készültünk, aztán lett egy szép nagy trotty, még csak kemény se volt.
2011. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kínlódik szegény, akkor semmit. Az anyatejet általában 100%-ig emészti a baba, nagyon kevés anyag van, ami távozik. Lehet, hogy nincs is minek távoznia most. Nekem volt, hogy 7 nap után kakilt a kicsikém. Akkor kínlódott nagyon, szélcsöveztem, hőmérőztem, ennek örömére tetőtől talpig végig fo.ott és az élet ment tovább. :D
2011. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. 2 hós kora óta 4-5 naponta kakil. Először megijedtem, 2 nap után hívtam a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy ha vannak szelek, akkor nem kell aggódni(Na azok voltak rendesen. Már nekem fájt, hogy annyit pukizott szegény.)
2011. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!