Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teával lehet itatni a...

Milyen teával lehet itatni a babát 1 hónapos kortól, ha elmegyünk valahova, és nem tudom megszoptatni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Csipke,mecsek,kamilla.En a csipket ajanlanam a korhazban is azt kap.
2009. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam mindig van mecsek baby tea, pont emiatt. rendszerint a mosogatóban köt ki, mert elő se veszem. ha mozgásban vagyunk, nem az evéssel van elfoglalva. ha viszont éhes, adhatsz te neki bármilyen teát, nem fog jóllakni vele, talán húzhatod egy picit, de nem sokkal. ne mászkálj el nagyon egy 1 hónapossal, ha meg muszáj, akkor inkább fejjél le tejet.
2009. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Mecsek baby tea adható már újszülötteknek is, valamint a dm-ben van a babylove bio babytea, ami 2 hetes kortól adható a picinek. Nekünk az előbbi vált be, világosra készítem, napi 70-80 ml-t iszik a lányom, úgyhogy ne főzz le sokat, felesleges.
2009. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Baby mecsek teát adok neki, 3 dl vízben 1 filtert párszor megmártogatok, ha meghűlt átöntöm a cumisüvegbe, s megyünk. Nincs tőle semmi baja, a cumisüveget is elfogadta simán.

11 hetes, 1 hónaposan már elvittük a Westendbe, fél napot ott töltöttünk, este hazafelé bealudt, meg se fürdettük aznap, áttettük a kiságyba, s reggelig aludt!

Azóta ha megyek valamerre mindig viszem magammal.

Olyan jó érzés mikor mindenki megnézi s dícsérik milyen szép!

2009. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is mindenfelé visszük (10 hetes, már voltunk hosszú hétvégézni is), és ahol tudom megszoptatom.

(leginkább az autóban, de volt már fa mögött, padon eldugott helyen..)

Vásárolni is vele járok, a kocsiban egyébként rendszerint elelszik.

Nekünk egyébként mecsek baby tea van itthon, hasfájós azért vettem, de csak nagyon néha-néha iszik belőle.

Vigyél magaddal lefejt tejet.

2009. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szoptattam, de nem tudtam fejni, így rövid távon marad a tea, de van, hogy ez nem elég, mert éhes. HA abszulut nem kivitelezhető a dolog, marad a tápszer. Most 6 hós, még mindig szopik, ha el kell mennem hosszabb időre, tápszert kap. A teáról már rég leszoktunk, most épp nem iszunk korszak van:-)
2009. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!