Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik ismerősöm kisbabája 24...

Egyik ismerősöm kisbabája 24 hétre 700grammal született tegnap előtt szerintetek mennyi az esély a kis drágának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 18:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
én is szorítok nekik!!!
2011. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Az alábbi egy távoli ismerősöm története, ugyanezekkel a paraméterekkel született a babája, aki most egy éves:

[link] (a második történet)

[link]


Röviden: úgy tűnik, a babával minden oké. Nem tudom, mennyire általános ez, de van remény. Sok erőt és kitartást kívánok a babának és a szüleinek!

2011. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm a nyáron 24 hétre szült fél kilós bébit, a másik 26 hétre, ő egy kicsit nagyobbacskát. Sokmindenen mentek keresztül, de mindkettő gyarapszik, és nagyon cukik. Kitartás, erősek ezek a kis tökmagok. Szegedi az ismerősöd? Mert belegondoltam, hogy ha így hirtelen tört rá a semmiből a szülés, még jó, hogy időben tudtak segíteni.
2011. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Marilyn88 ***** válasza:
A fiam 27 hétre született 34 cm és 980 g volt. 2 hónapot volt intenzíven. Most 5 ès fél hónapos és szinte semmi különbség nincs közte ès a többi gyerek közt. Pedig volt néhány nehéz napunk... Tüdőfibròzis, kamratágulat, 1-es fokù agyvérzés, 2 vérátömlesztés, 3 fertőzés... De semmi nem maradt vissza, teljesen egészséges a nagyfiù. Szòval kitartás. Csak az segít, ha teljes sziveddel hiszed és tudod, h egészséges, bármit mondanak is az orvosok. Nekem is mondtak mindent de nem "hittem el" nekik. Csak az lebegett előttem, h Bende jòl van. És így is lett. Csodák csodájára minden baj nyom nélkül elmùlt. Szòval kitartás, nem szabad kétségbe esni, hinni kell abban a babában, h képes gond nélkül rendbejönni, elég erős hozzá. Hiszen most minden csak azon a picikén mùlik.
2011. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
hát én is csak reménykedem hála istennek nem az én babámmal történt ez a szörnyűség de nagyon átérzem az anyukát.és sajnálom ,tegnap csináltak valami vizsgálatot és jók lettek az eredmények! :) mennyi a kritikus idő szerintetek???
2011. dec. 2. 10:44
 26/37 Marilyn88 ***** válasza:
Az első 48 óra kritikus, az első 1 hét veszélyes, a többi akkor már annyira nem, ha az addigi eredmények jòk. De visszaesés bármikor történhet amíg haza nem adják. A fiam 3-szor esett vissza. 2-szer fertőzés, egyszer oxigénfüggőség miatt.
2011. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 2. 12:44
 28/37 anonim ***** válasza:

tegnap 21:13


"Nemsokára ballag a gimiből a fia, egészséges nő lett belőle. "


Bocs, de ezt nem igazán értem. Kifejtenéd?

2011. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
gondolom hogy a nő született kissúlyal és már van egy nagy fia :)
2011. dec. 2. 18:10
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

30éve született már. És teljesen egészséges felnőtt lett belőle, már felnőtt gyermeke van. Erre gondoltam.

Pozitív példának írtam, hogy az "őskorban" is életben maradtak korababák.

2011. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!