Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik ismerősöm kisbabája 24...

Egyik ismerősöm kisbabája 24 hétre 700grammal született tegnap előtt szerintetek mennyi az esély a kis drágának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 18:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélye van. Főleg ha jó kórházban van. Fiú vagy lány?
2011. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
kisfiú és szegeden van.
2011. dec. 1. 19:06
 13/37 anonim ***** válasza:

Sote I-en a szobatársamnak 25 hetesen kellett kivenni a babáját. 680g-al született a kislány. Mostanra már 9 hónapos, és egészséges, csak picike még, kb 6-7 hónaposnak felel meg. Semmi baja nincs, nagyon szépen kezd felzárkózni. Kb 1,5-2 éves korára éri utol magát.

Reméljük az ismerősödéknél is így lesz!!!!

2011. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Szorítok!!! A környezetemben 2 kisbaba is 24 hétre született, és mindkettő már rendben van. egészségesek. Sajnos közelebbit nem tudok, mert nem szoktam velük beszélgetni, csak hallottam.
2011. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Kitartás neki!Van esélye de még nagyon fejletlen szegény csöppség.Gondolj bele hogy még 4 hónapig kellett volna bent fejlődnie!
2011. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Családtag is az élete első óráját vesetálon kezdte annyira picinek született, és nem is akarták ellátni, az anyja addig kérlelte a szülésznőt, amíg bebugyolálták, és odaadták neki.

Nemsokára ballag a gimiből a fia, egészséges nő lett belőle.

Szóval mindennek van esélye. Szorítunk a kicsinek.

2011. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !!! és szorítsatok nagyon a picurért!! :)
2011. dec. 1. 21:35
 18/37 anonim ***** válasza:
Természetesen minden baba más. De talán biztató, ha leírom hogy most 17 éves lányom 860 grammal 25 hétre született. Igaz, 4 hónapot bent volt - és azalatt sok-sok megpróbáltatáson esett át miközben halálra aggódtuk magunkat, hogy életben marad-e - az első évben rendszeres orvosi kontrollra kellett vinnem- fejlődés nyomonkövetés miatt- másfél éves korára teljesen utolérte magát. Ma teljesen egészséges, gyönyörű nagylány és senki sem mondja meg róla hogy milyen picinyke volt.Hinni és bízni kell abban, hogy minden rendben lesz!
2011. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

no akkor írok én :)

lányom is korababa lett de ő persze sokkal többel, 1980g-al. csak azért írom mert éppen ezért láttam, ismertem babákat :)

egy ksifiú 900g-al született 7 hét után ment haza nagyon ügyes volt, többet evett mint az én lányom már :)

van egy ikerpár akikkel a korai fejlesztőbe járunk. az egyik 67dkg a másik 76dkg született. most 20 hónaposak. látszik rajtuk hogy korababák voltak, a fejükön, járni csak az egyik tud görbített lábakkal. kell jó 3 éves kor mire utolérik magukat. de lásd vannak csodák.

volt itt egy kérdés két hónapja egy unokaöcsiről. ott is leírtam: lesznek hullámvölgyek. lesz hogy jobban lesz a baba, lesz hogy nagyon rosszul. lesz hogy már szinte elsiratják, de bízni kell és nem feladni! szerintem jó 3 hónap mire majd hazamehet. de ha a szülők mellette lesznek, ne sírjanak hanem beszéljenek hozzá., én az első pár napot végigbőgtem. akkor mondta a nővérke: anyuka ne sírjon. inkább hozzon egy könyvet és olvasson a lányának...és én még aznap vettem egy mesekönyvet és szüntelenül olvastam 3 héten át. és a végén már az egész szoba azaz az anyukák, nővérek is várták a mesét.... :)


bízni kell. senki nem tudja megmondani hogy nem lesz baj. csak a csodákat látjuk és halljuk és ez adjon erőt.


S ÍRJ OLYKOR A PICIRŐL ÉS A CSALÁDRÓL HOGY HOGY VANNAK!!!

2011. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
28 hétre született a fiam 1350 grammal. 10 hetet töltött kórházban, volt egy szemműtétje, rotavírus fertőzése, és még sorolhatnám. Most 10 és fél hónapos, 8200 g, ül, mászik, kúszik, feláll és kapaszkodva lépeget. Fejlődésneurológus már félévesen azt mondta, hogy ez kérem csoda, utolérte magát mozgásfejlődésben, mindenben! Vannak csodák, drukkolunk nagyon a picinek!!
2011. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!