Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmossátok a már járni tudó...

Megmossátok a már járni tudó babáitok kezét ha kutyázik, macskázik, földben turkál, megpuszilgatják, megfogdossák? Ha igen, akkor milyen szappannal? Azzal amit ti használtok?

Figyelt kérdés
Tényleg van igazság abban,hogy ha nem mossuk meg ilyenkor a kezét,akkor nem lesz beteg?Mert azt gondolná az ember,hogy ilyenkor annyi bacit benyelhet.
2009. máj. 13. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cicánk van, én meg szoktam mosni a gyerkőc kezét, ha megfogja. Foly. szappannal vagy a fürdetőkrémmel.
2009. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Persze,hogy megmosom,mert már volt enyhe hasmenése,mert a kezét mindig a szájába veszi,és persze mindent megfog,bekapna,ha engedném.
2009. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Feltétlen, gilisztás is lehet tőle, és ne hidd, hogy ez ritka!
2009. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha koszos volt természetesen megmostam, nem használtam neki külön szappant. De mivel kutya mellé született a gyerek képtelenség lett volna mindig megmosni a kezét, ha hozzányúlt. Mivel vinnem kellett a sétákhoz is sokszor így dögönyözte az idegen kutyákat is. Ezen kívül mivel nálunk a kutya ágyban alhatott mielőtt megszületett a gyerek később is megengedtük neki. Sose kapott el semmit tőle, erősödött az immunrendszere.
2009. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
meg kell mostni mivel az álatoktol sokmindent elkaphat pl .gilisztás is lehet a macskátol plána ha az alma közelében játszik ha tudsz venni sefgád szappant az nagyon jo baci pusztito
2009. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször is megmosom,ha nem tetsző dologgal játszik.
2009. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
3. hozzászólónak azért elmondanám, hogy ha egy állat tisztességesen elvan látva attól nem kap el semmit a gyerek se. Mi az, hogy gilisztás lesz? Az én kutyáim 3 havonta megkapják a féreghajtót is. Természetesen védekezünk minden élősködő ellen. Minden séta után mennek a kádba (pedig nem egy 3 kg kutyáról van szó, hanem 20 és 30 kg-os kutyákról). A kutyáim sűrűbben járnak orvoshoz mint én. Ezért engem eléggé felháborít mikor valaki azt állítja, hogy a kutyáim betegséget terjesztenek.
2009. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mert mindenki azt mondja,hogy rosszat teszek neki azzal,ha nem hagyom,hogy "erősödjön" az immunrendszere.Szerintük elég lenne egyszer este megmosni.Lehet,hogy így kellene tennem?Én is megmosom,ha olyan dolgot fog meg ami után én is kezet mosnék,de már szinte lelkiismeret furdalásom van ez miatt,hogy lehet,hogy rosszat teszek,pedig jót szeretnék.Akkor valószínűbb,hogy többször lesz beteg,ha nem kap kutya és cica bacit?
2009. máj. 13. 15:15
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
hát pedig a macska terjesz sok bacit azért irtam mert ha utána olvasnál hogy amikor egy álatnak nyers husit adnak vagy az egereket eszi akkor sok baci jut az állat szervezetébe és onnan az almába de ha én rosszul akkor neked van igazad és még annyit hogy nem mindenki tartsa tisztában az állatait nekünk ezét nincs is mert én nem bajlodok velük
2009. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a kutyás hozzászóló (ami miatt gondolom majd jól lepontoznak :P). Az azért túlzás, hogy csak este mosod meg a kezét. Nem a bacik miatt, hanem mert egy ekkora gyerek még koszos attól, ahogy mászik. De én nem értek egyet azzal, mikor egy gyereket ennyire óvnak mindentől (nem mondom, hogy az én hozzáállásom a helyes). Bőven elég szerintem kajálás előtt megmosni a kezét és amikor koszos.
2009. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!