Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-hónaposan miért nem alszik?

22-hónaposan miért nem alszik?

Figyelt kérdés
22-hónapos a kislányom,reggel 8-30kor kel utánna 12-30kor delel.Ez változó hogy mennyit.De általában 13-30 és 14-30,kb eddíg alszik.Este 6-kor van vacsora 18-30ig tart.19-30kor fürdetés.Utánna az ágy.Eddíg el is aludt legkésőbb 20-30kor,de 3-hete csak 21-45és 22-15között alszik el.Nem sír benne van a kiságyában és elvan,amikor már fáradt akkor nyüglődik nem bír aludni meg kidobálja a cumit és a csicsikendőjét persze nyavajog utánna,de ahogy visszaadjuk neki mire lefekszünk már ki is dobja.Mitől van hogy nem akar elaludni?Ha délben meg nem rakom le aludni akkor 16-kor már nyüglődik mert fáradt ha meg felléptek reggel hamarabb akkor sem alszik el hamarabb.Mit csináljak?
2011. nov. 26. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát, lehet hogy egyszerűen csak jobban bírja már... Nálunk 2 évesen 6 30-as keléssel és hosszabb délutáni alvással, 22 30-23 körül van éjszakai alvás. Mondjuk nem is volt máshogy régóta.

Annyit próbálhatsz hogy sokkal jobban lefárasztod, több fizikai aktivitással. De nálunk van hogy az sem használ :(

2011. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nálunk már délután 5 körül iszonyat fáradtságot mutat és még sem alszik el 8-kor. Mi voltunk vérvételen is, mert addig nem volt rá jellemző ez a látványos késődélutáni fáradtság. Szerencsére a vérképe jó lett. Én sem értem a helyzetet.
2011. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én fiam lassan 24 hónapos, és nálunk is hasonló a szitu. egyszerűen annak tudom be, hogy már több időt töltene ébren, eddig 5-5 óránként aludt, most kicsit csúsztatunk, tolunk, reggel felkeltem egy órával előbb, este meg később. úgy néz ki fél 10lesz a jó, nekem belefér, télen az óraátállítás miatt én is később fekszem :)
2011. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak:Akkor lehet az óra állítás miatt van,de én nem veszem ki az ágyból,már megszokta hogy ott kell neki aludni és ezen nem akarok változtatni,nektek sem lesz jobb ha megszokja később nagyon nehéz lesz leszoktatni hogy nem az ágyatokba aki jön.Szerintem ragd vissza a rácsot.Vagy vegyetek neki baba utazóágyat,nekünk abba alszik.
2011. nov. 26. 23:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem baj hogy későn fekszik, mivel én is fent vagyok éjfélig,az apukája meg tud aludni,csak fura ez és ne

Tudó hova tenni mitől alszik el későn.

2011. nov. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!