Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan végig alszik a...

11 hónaposan végig alszik a babád vagy felébred többször is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 11:16
 1/10 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam lassan 1 éves.Még sose aludt végig éjszakát.Ha "csak" 3X ébred az már jó,de van hogy óránként fönt van.
2011. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos, még mindig nem alussza át!
2011. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez változó,van a héten 1-2nap amikor felkel,de kiveszem iszik picit és már alszik is(kivéve ha jön a foga),amúgy este 8-tól 6-7ig alszik.11hós lesz
2011. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kislányom 11 hónapos,de még nem volt olyan hogy végigaludta volna az éjszakát.Ha 2x kel az nagyon jó,pl tegnap éjjel 4x kelt,és cicin alszik vissza!És a te babád???
2011. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Este 8- reggel 6:30- ig végig alszik. Néha van egy-egy nyűgösebb éjszaka. 1 éves. 3 évesem SOHA nem aludt MÈG át egyetlen éjszakát sem. 2-3* ébred inni az elsőnél érkezik közénk.
2011. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Eddig 2x-szer fordult elő 11 hónap alatt, hogy 9-től 7-ig aludt. De legalább 2x-szer kel általában , már amennyire emlékszek rá, mert éjféltől általában már köztünk alszik. (Akkor kel először) és hogy a lakás többi lakóját ne ébressze fel , inkább áthozom magunkhoz, onnantól meg kiszolgálja magát.Na de ez az "önki" módszer átváltott cumizgatásba , sima cumit nem hajlandó használni.

azért tettem fel a kérdést, mert a nagyon okos "ősök" úgymond hülyének néznek, hogy ennyi idősen még felkel a kicsim ( mert én bolond panaszkodtam hogy fáradt vagyok), mert bezzeg az ő idejükbe ilyen nem volt. Éjszaka csak teát adtak cumisüvegből és kész.....Első lányom is 15 hónapig hajnal 2 -kor még felkelt cicizni, bár ő utána 9-ig aludt. Másodikom ilyen kis éjjeli bagoly :S

2011. szept. 3. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
1 éves a babám, és eddig kb. 10x aludta át az éjszakát. Az már jónak számít, ha csak 1x-2x kel, de van, hogy kétóránként. Ilyenkor kb. 2-ig bírom, utána beveszem magunk közé, hogy kiszolgálhassa magát. Mondjuk neki még csak most jönnek a fogai, és még csak 1 tört át, úgyhogy én felkészültem a hosszadalmas rossz éjszakákra... :( Leírhatatlanul irigylem azokat, akiknek jó alvó a babájuk (az enyém napközben is csak 2xfél órát alszik), de sztem ez adottság, és nem nevelés kérdése, mert több olyan anyukát ismerek, akiknek az egyik babájuk ilyen, a másik olyan, pedig mindent ugyanúgy csináltak...
2011. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom, nekem mind a 4 gyerekem 2-3 hetes korától átaludta az éjszakát teljesen végig, ébredés nélkül. mindenki azt mondja, hogy csak szerencsém van. 4szer???
2011. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 hó körül átaludta az éjszakát kb.4x. utána megint kelt ált.1x.

1 éves szülinapjától átalussza az éjszakát, most 14 hós, összesen 2 éjjel kelt azóta. :-D

2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1hónapos kora óta nyekkenés nélkül alszik egész éjszaka reggelig. 15hónapos. Talán ha a 14hónap alatt 10x fel kellett hozzá kelnem éjszaka- akkor sokat írok.

Nem tudom hogy lett ilyen szuper alvókája- de nagyon szeretem!! :)

2011. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!