Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek, hogy mit...

Van ötletetek, hogy mit csináljak, hogy 4 hos kisfiam átaludja az éjszakát, vagy legalábbis ujra ugy aludjon mint 3 honaposan? Akkor kétszer kelt fel cicizni és kész. Mostanában meg szinte kétoránként felébred.

Figyelt kérdés
9-kor leteszem aludni, ezel nincs is semmi gond igy alszik éjfélig. na de onnantol kezdödik reggelig... :(
2010. márc. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jön a foga?
2010. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy estére kevés a tejed? Nekem 2 hónaposan este 9-től reggel 7-ig aludt. Sajnos azóta már ő is hamarabb ébred. Van, hogy hajnal 2 órakor, de van, hogy csak 6-kor, ez nála attól függ, hogy nap közben milyen sűrűn evett és mennyi tejci volt. Megfigyeltem, hogy neki annak ellenére, hogy lassan 6 hónapos legalább napi hatszor, de sokszor nyolcszor kell ennie. Ha ezt nem történik meg napközben, akkor szinte biztos, hogy éjszaka kell pótolni. Javaslom, hogy ne az órát figyeld, hanem az igényeit, így nő a tej mennyisége is, és nyugodtabb lesz az éjszakád is. Én ahányszor csak tudom cicire teszem, minél többször sikerül, annál többet aludhatok éjszaka.
2010. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés estére a tejed. Ilyenkor megpróbálkozhatsz plusz fejéssel, tejserkentő teával, plusz ciciztetéssel, hátha beindul egy kicsit jobban. Ha nem sikerül, mint ahogy nekem sem sikerült, akkor tápszerrel pótolni kell, mert éhen nem maradhat. Nekem bizony sajna kellett pótolnom, de így legalább végigaludta az éjszakákat. (B)
2010. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!