Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szerintetek normális dolog?

Ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés

A szomszédban van egy anyuka aki a 7 hónapos lányának mindenből a legdrágábbat veszi. Természetesen nem is ezzel van bajom (ő dolga), hanem ahogy lekezelően előadja! Jövök haza babakocsival és látja, hogy kecskeméti bébiételeket vettem a kislányomnak, erre ő mondja, hogy ilyen sz___ ő nem adna a gyerekének és, hogy a legjobb a holle bébiétel.

[link]


Úgy felhúzott ezzel és megbántott! Azért mert nem tolom a gyerekemet 200 ezres babakocsiba, és nem 5 ezres fürdetőbe fürdetem még nem kéne lesajnálni.

Mi a véleményetek az ilyen anyukákról?


2011. nov. 26. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi...lesz@rom és tedd azt Te is!!!

Másrészt a kecskeméti ételek igen is nagyon jó termékek,a Hipp gyártja őket..azzal meg nem igen lehet vitatkozni,hogy jó márka szóval...ne törődj már az ilyenekkel,de komolyan!!

Főleg az olyanokkal akik kérkednek az anyagi helyzetükkel a gyerekükön keresztül is..szánalmas.

Van olyan ismerősön,aki full gazdag mindene márkás volt a gyerekének,de olyan szerényen adta elő...h soha nem éreztük magunkat kellemetlenül mellettük...

NNa,nyugi azt,hogy jó anyja a gyerekeének nem a pénztárcájától függ!

:))

Ne törődj vele!

Minden jót Nektek!

2011. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kerülni kell a vele való érintkezést.
2011. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kerülöm, de néha összetalálkozunk a lépcsőházba.
2011. nov. 26. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kerüld. Saját nyomorát bizonyítja, biztos nincs nagyon, aki szóba állna vele.


A bébiételről meg, én a magyar termékeket szeretem, itteni zöldségekbők, itteni engedélyezésekkel. Nekem megbízhatóbb termékek.


Nyugodj meg! :)

2011. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lépcsőházbaaaaaan?Ezek szerint mégsem olyan kőgazdagok,mint ahogyan ő azt szeretné,mivel az igazán jómódúak kertes házban laknak.Hacsak nem egy lakóparkról van szó.

Ne törődj vele,ha szóba akar elegyedni veled,akkor hivatkozz vmire h sietned kell,egy idő után kapcsolni fog,és vagy visszavesz magából,vagy köszönőviszonyban lesztek és slussz passz.

2011. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki, hogy csak a szomszedod ilyen!

Nekem a noverem beszel hasonloan lekezeloen, pedig meg csak a masodik trimeszterben jar, az en gyerkocom meg lassan masfel eves. Persze neki nem kellenek az "agyonmosott ujszulott ruhak", majd o vesz teljesen ujakat. Nekik nem felel meg a mi kinott babakocsink, mert az nem volt eleg draga es nem virit rajta egy hatalmas logo, es a kinott mozeskosar sem kell, mert abban mar aludt baba, sot a kisagy sem, mert az is hasznalt. Azt mondta adjak el mindent es vegyek uj holmikat belole a lanyomnak. Erre ravagtam, hogy akkor inkabb megtartok mindent, mert meg tervezunk gyereket. A flegma valasza erre az volt, hogy mire jon nekunk a masodik, addigra ok ugyis mindent kinonek mar es akkor azokat megkapjuk. Mindezt olyan flegman adta elo, hogy legszivesebben nyakon vagtam volna, de mivel terhes, igy csak nyeltem egyet es eltereltem a temat.

2011. nov. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem normális az ilyen. Nem kell foglalkozni vele. Amúgy ha megnézed a Kecskeméti bébiételt a HIPP a forgalmazója! :)

Szóval azért az nem annyira rossz! Sőt.


Nagyon primitiv amúgy az ilyen ember... ezekből lesz később az, aki a gyerek szeretetét pénzzel veszi meg, de nem fogja elviselni, ha a gyereke meg akarja puszilni.

Mert azt hiszi, azzal tudja kimutatni a szeretetét, ha vesz neki 40 ezerért egy órát vagy egy pólót.

Ismerek ilyet.

Szóval ne foglalkozz vele. Nem érdemes. Mondjon amit akar.

2011. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sz@rd le, már bocsi. Ha hülye, nem kell vele foglalkozni, ő lesz magányos, aztán majd lesekedhet.

Erre az egészre csak annyit mondok, hogy én megengedhettem volna magamnak, hogy vadiúj ruhákat vegyek a gyerekeknek, de nagyon hálás voltam az unokatesómnak, hogy minden kinőtt ruhácskát megkaptunk - egy újszülött azzal, hogy kétszer ráadsz egy rugit és már kicsi is rá, nem teszi tönkre, szóval nagyon is örültem a sok szép kis cuccnak. Sőt, bababörzén is vásároltam pár száz Ft-ért rugikat, kocsikabátot, itthon kimostam, kivasaltam, olyanok, mint az újak. Szerintem teljesen idióta az, aki fölöslegesen költi a pénzét. Ha a használt is tökéletes, akkor minek? Nem mondom, hogy nem vettem pár gyönyörű kis cuccot újonnan is, mert annyira tetszett, hogy nem bírtam ellenállni neki, de a mai napig nagyon örülök, ha kapunk valahonnan kinőtt gyerekruhát.

A kajáról meg annyit, hogy minden anya jót akar a gyerekének és mindenki szerint más bébiétel a jó. Ha ez nektek a Kecskeméti, akkor egészségére a babónak. Én a Hipp-et vettem meg az Univert, mert én magam is megkóstoltam őket és nekem ezek voltak finomak. De ízlések és pofonok, ugye...

2011. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ne törődj vele, vannak ilyen primitív emberek. Engem az egyik ismerősöm tud kihozni a sodromból, ugyanis olyanokra szavakra tanítja a 2 éves gyerekét, mint pl.kvantumfizika, serpenyőalátét, meg hasonló nehéz szavak, amikről a gyerek nem is tudja hogy micsoda, de ő eldicsekedhet vele, hogy már ki tudja mondani! Szerintem ez valami írtó nagy baromság.
2011. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen! Egy lépcsőházban, lakóparkban! Csak mi az elsőn lakunk egy 42 nm2-es 1,5 szobás lakásban, ők meg a tetőtérben 200 nm2-es lakásban, de valójában 2 lakásban, mert egymás mellett megvettek 2 db 100 nm2-es lakást és kettőből "csináltak" egyet. Azért is hallgattam már, hogy nekünk milyen pici a lakásunk. Meg persze a mienk hitelből van, ők kápéra kicsengették.
2011. nov. 27. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!