Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ümmög? Normális dolog ez?

Coffeez kérdése:

Miért ümmög? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 6 hónapos a kisfiunk, és már pár hete nagyon sokat ümmög.("ümm Ümm Ümm") Most például már vagy fél órája, játék közben is. Ez a beszéd előkészítése és nyugodjak meg, vagy valami gond van Vele? Köszönöm!
2011. aug. 10. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is csinálja. Neki is megy az Ümm-ümm-ümm, meg a Bümm-ümm-ümm is! Szerintem irtó édes! ez már a beszédre való felkészülés. Nemsokára jön a mamamamam, meg a babababa. Mondjuk múlt héten a lányom leutánozta az apját, és "mondta", hogy baba. (Vagy Bobo.) A férjem meg kiakadt, hogy beszél a gyerek. Pedig messze van még attól. :D

5 és fél hónapos a kislányom.

2011. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha láthatóan nem fáj neki semmi (ha fájna, akkor sírna), akkor beszéd fejlődés. Fog még cifrábbakat is.
2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog.
2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek :)
2011. aug. 10. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon cuki kérdés!!! :D Persze, normális, az én 6 hós fiam is csinál ilyeneket. :)
2011. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!