Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit segít a párotok a...

Manió kérdése:

Mennyit segít a párotok a baba körül?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire veszi ki a részét? Esetleg a házimunkában segít? Vagy valami másban?

A gyereknevelés kétszemélyes dolog, nem??? Még mikor csak 4hónapos akkor is, nem???

Köszönöm a válaszokat


2009. máj. 12. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok:amúgy én háttérbe tettem a házimunkát (jó,disznóól az nincs,de nem mosok fel minden nap és nem mennek el ezzel óráim naponta). heti egyszer nagyobb takarítás,(max 3 óra)és heti még egyszer felmosok és felporszívózok. egyszer mosok egy héten,de akkor mindent. délelőtt alszom a babómmal,mert éjjel kelni kell hozzá. és ha nincs időm főzni,akkor van itthon mirelit kaja,derelye,szilvásgombóc,fasírt stb. és azt készítem el vacsira,ami max. fél óra
2009. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem mindenben segít, legyen az házimunka vagy a gyerek körüli dolgok. Mindig közösen takarítunk, ha kell, megfőz pl. a túrógombósot én sem tudom olyan jól csinálni, mint ő. A gyerekkel szívesen van, kizárólag ő fürdeti, nem gond a pelenkázás, öltöztetés sem stb.
2009. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is úgy néz ki a dolog, mint a 15:52-es hozzászólónál. annyit nem csinált meg, hogy nem kelt fel hozzá éjszaka, amit nem is vártam el tőle. de azóta már babánk átalussza az éjszakát, tehát amikor itthon van apa, mindenben kiveszi a részét. sőt, talán többet főz mostanában, mint én.

7 hetes kislány anyukája

2009. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 4 hónapos, Ő a 3. gyerekünk. Mivel a férjem dolgozik, és itthon is sokat megcsinál helyettem is, pl.: takarítás, bevásárlás, locsolás, kerti munkák, a baba körül annyit segít, hogy behozza a fürdővizet, néha büfiztet, orvoshoz elvisz bennünket, ha van ideje, sétálni viszi.(mármint tologatja, elaltatja a kocsiban)Soha nem pelenkázza, öltözteti, fürdeti, de én ezt nem is várom el, mert ellátja a másik két gyereket.
2009. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az etetésen (9 hetes, anyates) és a pelenkázáson kívül mindenben.

Elviszi sétálni, szórakoztatja, ringatja a fenekét, fürdeti, énekel neki.

2009. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel h magadnak szültél......sajna az én férjem sem igen veszi ki a részét az itthoni témából, viszont folyton melózik, kell a pénz nagyon, próbálja életben tartani a vállalkozását, én meg itthon gürizek. Nagyszülők nincsenek, segítségem nincs, barátnőim is messze laknak. Hát ez van. Talán ha helyrerázódunk anyagilag több ideje jut ránk :)
2009. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
segít??? Ha elötte kinyitom a számat!! De semmit nem is jut eszébe ha hazza jönn nekem kell tisztelnem hogy ö dolgozott!! Ezt nem monddja hanem látom az arckifejezésén v. ha én elakarok szaladni és a kezébe nyomom a babát rögtön morog soha még nem fogadta szívesen!! nyügös fériak!!!De az idegeneknek nem morog csak nekem mond nemet az idegeneknek még fáradtan is ugrík!
2009. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
igen magunknak szülünk ! szülöire kellet mennem szóltam neki hazza is ért de azt válaszolta szép mélyhangon hogy -nagyon örülök ! hát pedig a kicsivel nem kellet semmit csinálnia csak szorakoztatni!!!De végülis megetette cumisüvegböl az is elvolt készítve!
2009. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!