Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit segít a párotok a...

Manió kérdése:

Mennyit segít a párotok a baba körül?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire veszi ki a részét? Esetleg a házimunkában segít? Vagy valami másban?

A gyereknevelés kétszemélyes dolog, nem??? Még mikor csak 4hónapos akkor is, nem???

Köszönöm a válaszokat


2009. máj. 12. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor itthon van akkor átpelenkázza, eteti vagy elviszi valamerre. de ha nem akkor meg amit mondok szó nélkül megcsinálja. Felmos, vasal, vagy elmosogat.
2009. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
max főz, semmi egyéb, azért is szólnom kell, h a manóval foglalkozzon időnként sajnos.
2009. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szia

mivel en vagyok itthon a babaval es a parom delelottonkent mindig es delutan neha dolgozik, tobbet vagyok en a babaval, de ha hazajon o is kiveszi a reszet, pl ha van ideje elviszi setalni. ha mindketten itthon vagyunk akkorneha o pelenkaz, altat, es az esti furdetesnel mindig ott van es o oltozteti a babankat aztan. jatszani is probal, de neha mintha nem lenne eleg turelme hozza, de a praktikus dolgokban sokat segit.

2009. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az én párom nem veszi ki a részét szinte semmibe sem mindent én csinálok egyedül a fürdetésnél szokot de atz is ugy hogy vagy ötször szolok hogy jöjön már én már ebbe beletörödtem pedig elkelne a segitség de hát ez van
2009. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segit már ha itthon van,van mikor 3 napon keresztül csak éjjel látom ha kelek a picihez:(

Amugy meg azt mondta hogy kint a kertben semmihez nem kell nyulnom,csak a lakás és 2 gyerek legyen rendben.Müszakban dolgozik,de ha itthon lenne se mindig van,merrt akkor meg maszekolni jár.

2009. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Durva kijelentés, ha azt mondom, néha úgy érzem csak magamnak szültem?!
2009. máj. 12. 15:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a fenti hozzászólásokból is láthattad, teljesen eltérő, hogy ki mit csinál otthon. Én azt javaslom, hogy ha megterhelő neked a házimunka, csináljatok tervet, hogy kinek mi a feladata, mert hidd el, nagyon sok kapcsolat ment már tönkre amiatt, hogy az egyik fél azt gondolta, hogy majd a másik fogja tudni azt, amiről amúgy fogalma sincs... A férfiak nem akarják, vagy nem képesek kitalálni a nők gondolatait. Hiszen ők férfiak!
2009. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor én is úgy érzem.A férjem itthon semiben nem segít.Hogy a szemetet levigye azért is szólni kell neki,de havonta kb.2x.

Még egyszer sem fürdette meg a lányunkat pedig Rebeka 15 hónapos múlt.Kb.5x etette.Azt mondja,hogy nincsen türelme hozzá.

Pelenkázni 5x 6x.Jó dolgozik minden nap 7-17 ig.Azt meg is értem,de nekem sem könnyü.

Hát ez van...

2009. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az én férjem is rengeteget dolgozik,ha itthon van nem kérem,hogy segítsen a házimunkában,mert látom mennyire örül,hogy végre a kicsi babánkkal lehet, olyankor fürdeti,pelenkázza,játszik vele. én meg melléjük bújok vagy olvasok vagy pihizek vagy főzökmosoktakarítok
2009. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom nagyon sokat és össze-vissza dolgozik. Van, hogy egy hétig nem is látjuk, de van, hogy 2 napot is itthon van.

Amikor a kisfiunk kicsi volt, semmit nem csinált. Pelenkázni nem akart, fürdetni nem mert, szoptatni meg nem tudott. A mai napig (7,5 hós a drága) én csinálok körülötte mindent. Viszon apa sokat vigyáz a manóra ha itthon van. Imádnak együtt játszani.

Én számítottam rá már a baba előtt, hogy nálunk ez lesz. Nem is problémázok rajta, főleg hogy megugrott a hitelünk és nagyon kell a pénz.

2009. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!