Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ordugulás ellen valami 9.5...

Bogyo110 kérdése:

Ordugulás ellen valami 9.5 hós babának?

Figyelt kérdés
Náthásak vagyunk és szörnyű éjszakánk volt mert csak a száján tudott levegöt venni igy mikor bedugult az óra sirás ébredés sterymar orszivó nasivin de húsz perc és megint dugulás ! szeretném kérdezni hogy nekik nincse valami balzsam ami töl könnyeben veszi a levegőt vagy segit a dugulásban?
2011. nov. 22. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A náthás időszakot Baby Luff balzsammal vészeltük át. Azt hiszem 6 hós kortól lehet használni. Minden este lefekvés előtt bekentem a hátát. Tökéletes nem lett, de nagyon sokat segített az orrszívás, orrcsepp mellett.Patikában kérdezz utána.
2011. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ijesmore gondoltam pont most találtam rá a neten!
2011. nov. 22. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagj felbe egy hagymat, szurd bele sok helyen a villat, es tedd a szobajaba, olyan kozel hozza, amennyire csak tudod. Budos, de hasznal. Akar megteheted ezt az ejszaka folyaman, amikor a Baby Loof mar veszit a hatasabol.

(Azert nem erdemes felvagni picire a hagymat, mert gyorsan kiszarad.)

2011. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!