Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvasom hogy sokan higitjátok...

Olvasom hogy sokan higitjátok a babának valo gyümileveket. Miért? Vagy csak a sporolás végett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem spórolok én vele. csak a sűrűbb nem jön ki a cumisüvegből. meg nem annyira tömény akkor. szép fokozatosan van hozzászoktatva, meg nem szokik hozzá az izesített levekhez.
2009. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi egy részről igen a spórolás véget, másrészről így is elég édes, ha meg vizezzük akkor meg oltjuk a szomját is! Sajnos a vizet teát nem issza, ezt legalább ilyen formában elfogadja, akkor legyen így.

Majdnem egy éves kislány anyukája.

2009. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten azért hígítom, (de mondjuk én csak 100%os leveket veszek neki) mert az olyan tömény és laktatós, hogy utána nem eszik annyit.

Plusz a sima vizet nem issza képes egésznap semmit se inni, ha csak azt kinálom neki:(

Szóval nagyon nagyon híg babateát kap, vagy jól felhígított gyümi levet.

17 hós

2009. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt még nem is hallottam.Érett gyümölcsböl kiskanállal adtam,higittás nélkül,a baba üditőt viszont cumis ü. most cs.pohárbol.Egyedöl a paradicsom ami 99%,a többönek fele igy is viz.13 hónapos baba anyukája.
2009. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hígitottam egy rész gyümilé, két rész vízzel, tehát eléggé...nem spórolásból, hanem h ne szokja a tömény édes ízt meg, s igazam volt, ma márcsak szinte mindig vizet iszik, megérte csinálni az a legegészségesebb ha vizet iszik, gyomrának s fogának is.
2009. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
orvos mondta, hogy feltétlenül hígítani kell, mert anélkül túl tömény, és durván tönkreteszi a baba veséjét! én is hígítom, 1 rész gyüm.lé + 1 rész víz. (tehát 50 ml bébiitalhoz adok 50 ml vizet)
2009. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hígítom. Fele-fele arányban, vagy kicsit jobban, mikor hogy sikerül.

Az okok:

- tömény, édes, ne ezt szokja meg

- sűrű, laktató, ergo: kevesebbet eszik

- anyagilag nem bírnánk, mert a kislányunk rengeteg folyadékot iszik

2009. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!