Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor krumplit először...

Amikor krumplit először kóstoltattok, csak a főzővízével hígítjátok és ennyi? Megeszik így natúran, só nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
En murokkal egyutt adtam legeloszor. Szerencsere jol elfogadta, ugyhogy mikor "piret" adtam neki nem volt gond. A piret a sajat levevel kevertem el es nem raktam bele se sot sem semmit.
2010. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pici főzőviz és anyatejjel kevertem habosra megette só nélkül.


ha rosszabb izetelebb krumplit vettünk akkor rácson sütöttem héjastól - elötte megmostam - és forrón áttörtem úgy hült kicsit és fagyasztott anyatejjel is kiváló volt.

2010. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első anyuka!Mi az a murok,és piret??Csak én nem hallottam ilyet?
2010. okt. 19. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányomnál így próbáltam, természetesen nem ette meg, így répával próbáltam utána, és sütőtökkel. Ezeket variáltam a krumplival, így megette.

A fiamnál gyümölccsel kezdtem, almával, majd őszibarackkal, szilvával, aztán ehhez adtam a krumplit.

Próbáld először a sárga krumplit, az édesebb, jobban elfogadják a babák. Ja, és tényleg totál natúran kell az elején.

2010. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

a murok románul - székelyül - a répa


a piret pürét akart lenni csak elirta

2010. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a krumplit nem kell kóstoltatni, mert nem finom és nem allergén. Arra való, hogy táplálóbbá, laktatóbbá tegye a kaját, úgyhogy én arra használom. Vegyítsd almával vagy répával vagy majd hússal, igy magában nem kell erőltetni mert tényleg nem finom de bajt nem szokott okozni, úgyhogy...
2010. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Szekelyul a repa = murok

Carmennek mondom hogy romanul morcov

Pire= rüré

Bocsi hogy nem igy irtam ki de nekem ez mar megszokas ÉÖ

2010. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
először csak főzővízzel hígítottam,és leturmixoltam.Hát azt a nyákos ízetlen trutymót ami lett belőle nem ette a babám.Azután másodjára már nem turmixoltam,hanem csak összetörtem,így már nem volt annyira borzalmas de neki így sem kellett.Harmadjára már anyatejjel kevertem és evett belőle két kanállal.Azóta meg egyáltalán nem eszi meg, hiába kínáltam.Most hét hónapos.
2010. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!