Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. február 26-án vagy...

2009. február 26-án vagy környékén született babák és szülei hogy vagytok?

Figyelt kérdés

40 évesen szültem meg a kislányomat, Biankát. 2890 grammal és 50 centivel született. Most 55 centi és 4440gramm.

A család szeme fénye.

Nagyokat mosolyog, keveset sír, jó étvágya van, bár sajnos nem tudom szoptatni.


2009. máj. 11. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is Bianka. :-)

Holnap lesz három hónapos, febr. 12-én született 3700 grammal, 53 centivel, most 5720 grammos és 62 centi hosszú, és természetesen imádjuk.

Ő a kisfőnök... :-)


Már érdekli a világ, nehezen marad meg fekve, nézelődni szeret a kezemben, cipelem a lakásban, ha nyűgös, és nézeget... és legszívesebben futna, ahogy a lábait elnézem, mikor igazán belelendülnek a kalimpálásba.

Sokat mosolyog, és nem bírja a frontokat, a szeles időt, és az oltások utáni napokat, mert olyankor nagyon sokat sír.

Én szopiztatom is, meg tápit is kap hozzá pótlásnak, mert sajna nem elég a tejem már neki.

2009. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. Krisztina 9-én született 3170grammal és 53 centivel. most 63 cm és 5950 gramm.Ő is nagyokat mosolyog nevet kacag keveset sír és nagyon vidám nyugodt baba de Ő is csak 2 hónapos koráig szopott.kérdésedre válaszolva mi szülők is vagyunk....és ti? miket csinál már a babád?szép napokat jó egészséget Nektek
2009. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam pont ma 3hónapos.3,52 és 50 centivel született most már 5,83 és 59cm.Sajnos tápszeres de amugy nagyon jó baba de kitudja csikarni hogy mindenki vele foglalkozzon.
2009. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kislányom Viktória 18-án született! 55 cm, 3510 gr.

Most 6200 gr és kb 60 cm.

Ő a mi kis életünk értelme :D

Állandóan huncutkodik...sokat mosolyog, néha-néha sír csak de ezt le kopp, kopp. kopp.

Amúgy olyan mint a topika, állandóan jár a lába!

Csak szopizik, cicin kívűl semmit.

Gratula minden kisbabyhez :D

2009. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nekünk is nagyon megy a lábemelgetés. A színes előkéket nagyon szereti nézegetni, beszélget velük. :) A pasikat nagyon szereti, ha csak ránéznek, már mosolyog feléjük.

2009. máj. 11. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kíváncsiságból rákerestem a Googleban ikergyermekeim születésnapjára, hogy milyet ad ki arra a napra. Többek között ezt a kérdést.. :)) Szóval nekem is aznap születtek meg a gyerekek, én 30 éves múltam épp 20 nappal. A gyerekek kissé korábban, 37. hétre születtek. A kisfiam 2050 gramm és 45 cm, a kislányom pedig 1600 gramm és 44 cm volt. Ma kb 10és fél kilósak, kb 87 cm-esek, jövő hétvégén pedig két évesek lesznek! :)

Ketten hatfelé szaladnak, elevenek, okosak, ügyesek.. :)) Hisztisek is, nem is kicsit... nehéz Velük, de ugyanakkor semmivel össze nem hasonlítható érzés anyának lenni! Gondolom ezt már Te is tapasztalod ezidő alatt. :)

Remélem minden rendben van, jól vagytok!

Így ismeretlenül is - és ilyen sokára első válaszolóként - minden jót kívánok!

Egy ikres anyuka Szolnokról.

2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hogy válaszoltam, látom, hogy bizony voltak ám előttem is többen, akik írtak, valamiért az előbb nem jelent meg egy sem. :(
2011. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nem baj, köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Figyelni szoktam a válaszokat :)

Nagyon boldog szülinapot a gyermekeknek, gondolom jót buliztatok :) Kaphattak sok ajándékot.

Nálunk is tegnap lezajlott a nagy buli, szuper volt.

Az én kislányom 9,5 kiló, 86 cm és fél éve bölcsis. Nagyon szereti.

Még egyszer köszi a választ és nagyon sok boldogságot a törpékkel! :)

2011. febr. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!