Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009 október 3-án v környékén...

2009 október 3-án v környékén született babák anyukái, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Lassan elmúlt egy év és már nagyon várom az első születésnap megünneplését.Imádom a lányom és nem is tudom mi lenne velem nélküle.

Olyan mosolygós,nevetős,huncut,belevaló csajszi vált belőle.

Minden nap meglep valami újdonsággal.

Veletek mi van,hogy vagytok?Hogyan készültök a nagy napra?

Puszi


2010. aug. 25. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szeptember 4.-én lesz a Nagy Nap, és egész augusztusban a szülinapja a központi téma, pedig előtte 2 nappal névnapja is lesz. :) Már minden megvan, családi banzáj leszervezve és persze már ezt-azt megkapott előre, hogy kicsit látszódjon ki az ajándékaiból. Ő is jó belevaló kiscsaj, imádjuk. :)
2010. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratula a babához és minden jót a szülinapi zsúrhoz!
2010. aug. 25. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam október 3-án lesz 1 éves. Nagyon gyorsan eltelt 1 év. Nézegettem a fényképeket tegnap és el sem hiszem, mennyit változott a kisfiam. Szinte rá sem ismerni, viszont egyre jobban hasonlít rám.

Pár nap és elindul, már nagyon rajta van az ügyön. Még mindíg szopik, szerencsére van elég tejem. Már azt eszi, amit mi, persze a tiltott dolgok kivételek. Nagyon jó kisfiú, nagyon könnyű vele.

Szülinapjára én készítem a tortát, de ez nem kérdés, hiszen pék-cukrász a szakmám.

És nektek hogy telnek a napok?

2010. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Nálunk 12 .-én lesz a nagy nap egybekötve a keresztelővel !Nagyon elrohant ez az 1 év ! Amilyen nehézkes volt ,annyira gyönyörű is !!!
2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugye mennyire gyorsan elrohant? Október 1-én lesz 1 éves a lányom. Még nemrég a pocakban volt,most meg már kész nagycsajos. Egyébként egy tündér :-) Voltak- vannak nehézségeg, de életem legszebb időszakát élem, mióta megszületett..minden nap tartogat valami újdonságot. Nem is tudom, hogy eddig hogy élhettünk nélküle.
2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Okt. 1-jén lesz 1 éves a kislányom. Már én is agyalok, hogy hogy lesz a szülinap, és valószínű a keresztelővel egybekötve tartjuk.

Imádnivaló, gyönyörű kislány, igazi vagány, örökmozgó, vigyorgó, és egyfolytában dumál a saját kis nyelvén. Minden reggel erre ébredünk. :)

Vele teljes az életünk, és a kistesó már a pocimban van (14 hetes vagyok-tervezett baba).

Boldog Szülinapot a babáknak!!! :)

2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam okt.8án lesz egy éves, de néha el se akarom hinni, hogy már ekkora. Nagyon várjuk mi is az első szülinapot!!! Nagyon mozgékony , nagyon sok energiája van.
2010. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek és remélem a következő évek is ilyen felejthetetlen boldogságban fognak eltelni.

Nálunk jövőre már dupla ünnep lesz mert áprilisban érkezik a testvérke.

Minden jót nektek és sok-sok boldogságot!

2010. aug. 26. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:
:-) Az én fiacskám 2 éves lesz október 3-án. A 4 éves nővére már nagyon várja a kistesót, aki januárban érkezik, de a fiacskám, csak a markológépekkel foglalkozik egyenlőre, bár annak örvendezik, hogy a babának is kukija van a hasamban :-)
2010. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom okt.5.-én lesz 1 éves. Nagy buli lesz, mivel a család is elég nagy. Ha jó idő lesz akkor bográcsolás lesz, ha nem, akkor majd én főzők valamit, na meg persze a torta.

Nem csak egy ember, hanem mindenki azt mondja milyen kiegyensúlyozott ,boldog baba. Sajnos még most sem alszik rendesen éjszaka:(.

2010. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!