Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni ajándékba egy...

Mit lehet venni ajándékba egy egyévesnek?

Figyelt kérdés
Tanuló kutyus és "társai", golyópálya, autók a lejtőn, lego primo autóval meg különféle elemekkel, babahenger, formabedobó, leporellók, labda, montessori torony, játékbaba, búgócsiga kivételével. Egy eredeti ötlet kéne... Köszönöm!
2011. nov. 18. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Meskán is vásároltam már neki, de ez inkább most, 15 hónaposan kezdi felkelteni a figyelmét:


[link]


Mindig másképp lehet hajtogatni a kockákat (egybe vannak varrva), egyszer almák jönnek ki, máskor kismadarak, megint máskor pöttyök vagy csíkok. Nagyon jópofa. Igazából szülőnek is nagyon jó, az ember alig bírja abbahagyni a hajtogatást. :-)

2011. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, a 10. válaszoló voltam ismét.
2011. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jó ötletek, köszi!Esetleg még valaki?:)
2011. nov. 18. 14:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Játszósátor sok-sok kicsi labdával az én 12 hónapos babóim ezt kapnak karácsonyra már alig várom hogy láthassam mit is szólnak majd hozzá...na de amilyen labdaszeretettel vannak tuti bejön majd nekik,vagy lehet csak mondjuk sima Hercegnős játszósátor labdák nélkül tuti imádná hisz imádnak kis vackot csak maguknak csinálni..hisz akkor az csak az övé:)))hmmm????
2011. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kap a nagyszülőktől. :)
2011. nov. 18. 21:09
 16/18 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]


szia, én ezt vettem most egy egyévesnek, egyrészt rengeteg variáció van bedobásra, illesztésre, másrészt most jelzett vissza h le sem szakadnak a gyerekei róla, pedig féltem h ha nem zenél, nem fogja érdekelni.

2011. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. nov. 25. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!