Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek ezt az öblitőt? Mi...

Ismeritek ezt az öblitőt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék használni a babám ruháihoz, csak előtte egy kis közvélemény-kutatást tartok :) Lett valakinek ettől ekcémás a babája?


/nem szeretnék "szerintem fölösleges az öblitő, használj inkább ecetet" jellegű válaszokat/


[link]


2011. nov. 16. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom..

én maradok az ecetnél:D


na jó csak vicceltem

egyébként ismeretlen márka ez számomra

én silant, vagy lenort , coccolinót használok babaruhák öblítésére

nem szeretem az ismeretlen márkákat

de hallottam már hogy van kifejezetten babaruha öblítők is.

például a : GABI


1,5 éves kislány anyukája

2011. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyet használok.

Már újszülött korában ezt használtam, aztán a lányom 1 éves korától ekcémás lett. Akkor a doktornő azt mondta, hogy ne használjak semmilyen öblítőt, még ezt se, hiába szenzitív, meg babáknak való. Szerinte ezt csak ráírják a reklám kedvéért, egy érzékeny bőrű babának ettől is baja lehet. Szóval nem használtam egy ideig, de amikor kiderült hogy más okozta az ekcémát, akkor újra elkezdtem használni, mert én is nagyon szeretem az illatát.

Örülök hogy kiírtad ezt a kérdést, mert nem tudtam hogy ezt Mo-on is lehet kapni. Mi külföldön élünk, ott szoktam venni, és haza is ezt hozom, de akkor ezentúl én is itt veszek ha hazajövünk. Egyébként van egy kék színű változata is, amit én még jobban szeretek, igaz az nem szenzitív, de ugyanilyen babás.

2011. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!