Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek ezt az öblitőt? Mi...

Ismeritek ezt az öblitőt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék használni a babám ruháihoz, csak előtte egy kis közvélemény-kutatást tartok :) Lett valakinek ettől ekcémás a babája?


/nem szeretnék "szerintem fölösleges az öblitő, használj inkább ecetet" jellegű válaszokat/


[link]


2011. nov. 16. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


MI ilyet nem használtunk, de mintha láttam volna az üzletben. Na majd megnézem nekem! :D


Bocsi: Mióta megszületett a kicsi Ariel kapszulával mosom a ruháit, vagy folyékony Ariellel vagy szintén folyékony Bioponnal. Öblítőt sosem használtam, mert az Arielben van a Biopon meg finom enyhén citromos illatú. Sosem volt durva, érdes, kemény egy ruhája sem.

Viszont már nagyobb és igencsak koszol, főleg mikor sarazik. Na ezeket a ruháit a miénkkel együtt mosom ki. Öblítőt Fehér Coccolinot, vagy sárga/kék Lenort. Semmi baja nem lett ezektől az öblítőktől!

Remélem tudtam segíteni még ha csak kicsit, de akkor is! :D

2011. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia,igen ismerem és nagyon szeretem én is és a hugom is..ő is a babáinak használja..semmilyen probléma nem volt vele,pedig újszülöttek voltak a porontyaink és már akkor is használtuk:)

Én még a sárga vanília-orchideásat is nagyon szeretem,finom,lágy illatú..nem erős,nem tolakodó és az sem okozott semmilyen bőrproblémát.

2011. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ilyet használunk, és IMÁDOM! Pedig nem vagyok én se hive az agyonillatositott ruháknak, és a Kisfiam bőre extrém érzékeny (allergiás, ekcémás, száraz, minden, amit akarsz), de ezt az öblitőt nagyon szeretem. Kellemes, babás az illata, finom a fogása a ruháknak tőle.

Én csak ajánlani tudom!

2011. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, az előző válaszolóhoz hasonlóan a sárga, vaniliásat is használom, és azt is imádom :-)
2011. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök :)

Én is nagyon szeretem, mert nagyon finom az illata, sokáig meg is marad. A mi ruháinknak ezt használjuk, csak nem tudtam, hogy merjem-e majd az újszülött babámnak is használni.

2011. nov. 16. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt 12. 25-ös.

Szerintem próbáld ki, hogy keveset teszel a baba ruháihoz, ki fog derülni, hogy birja -e.

Én mindenesetre használtam újszülöttnek is.

2011. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mennyibe kerül és hol veszitek?


köszönöm

2011. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a piacon veszem (Kőbánya), és 500 Ft körül van az ára.

De úgy tudom, a Müllerben is lehet kapni.

2011. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekünk egy ismerős hozza mindig, azt hiszem a sárkány centerből. Kb 500ft-ért.
2011. nov. 16. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a párom Németo.-ban dolgozik,onnan hozza vagy a müllerben veszem.A müllerben 520 körül van.
2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!