Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ezzel a szituval...

Mit lehet ezzel a szituval kezdeni?

Figyelt kérdés

Már több anyukával beszéltem de senki nem igazán tudott erre mit mondani.

Kérem ha van valakinek valamilyen ötlete vagy saját tapasztalata segítsen mert 2 hónapja k.b 10 x felsír a 6 hónapos babám aki 4 hónapos koráig max 2X ébredt fel.

Voltunk a háziorvosnál ,az ínye nem duzzadt (pedig már 2 tubus dentinoxot felhasználtam).éhesnek nem éhes mert az étkezés be állt és hiába kínálom nem eszik,a hasfájáson is túl vagyunk már 3 hónapos korában elmúlt.

A szitu a következő:este leteszem 8 kor .Az első 3 órát végig aluszik viszont onnantól kezdve el kezd álmában kúszni és k.b. óránként felsír.

Ilyenkor addig sír amíg ki nem veszem a kiságyából és nem nyugtatom meg.Próbáltam nem ki venni de sajnos ez csak egy párszor működik.Hálózsákban alszik,gondoltam az zavarja de mikor ki vettem belőle még jobban kúszott és még többször ébredtünk.A szobában 22 fok van az orvos tanácsára tehát nem lehet melege.

Fogalmam nincs hogy mit tegyek de ezt az állapotot nagyin nehezen lehet bírni mivel 2 -3 órákat alszom.

Ötletekből kifogytam.


2011. nov. 14. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos a baba, csak 4 hónapos korától kel fel
2011. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves Tuncyy!

Elolvastam a blogot és abszolút bele illünk.Ugyanis nem írtam hogy a babám mozgása nagyon fejlett.2 hónapos korra óta hason feküdt 30 percekig tartva fent a kis fejét és 4 és fél öt hónaposan már napközben is kúszott.1 hónapos kora óta egy Fiscer price hintában van ,ezt azért írom mert valamelyik nap láttam a babavilágban hogy egy védőnő nyilatkozta hogy mennyire segíti a hinta a babákat a mozgásfejlődésben.Azt hogy 8 hónapos kortól írja a szakirodalom hát erre csak azt tudom hogy nem minen úgy működik mint ahogy a könyvekben van.Tehát lehet hogy nálunk ez a gond.Köszi

2011. nov. 14. 16:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy mondhat olyat a dokid, hogy nem a fogtól rág, stb.! Szerintem a fog a bűnös! Tapasztalatból mondom!!!
2011. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!