Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok béna, vagy ti...

Én vagyok béna, vagy ti mellettetek is kidekorálja magát a babátok evés közben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira kalimpál evés közben, hogy mindig minden tiszta főzelék és gyümölcs rajta és körülötte:)

Most a füle tövéről vakartam le a cukkinit, de az volt a legszebb, amikor céklaevés közepette brümmögni kezdett.

Gyakran a haja is ragad.

Úgy érzem, kevés a 2 kezem


2009. máj. 9. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nálunk is így van.Be kell csuknom a szemem, amikor bugyborékol, nehogy belemenjen.:)Gondolom, akkor én is béna vagyok.
2009. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, pont azért jöttem most fel az oldalra, hogy kiírjam ugyanezt a kérdést!!! Ezek szerint nem mi vagyunk a bénák, egyszerűen ilyenek, kis ördögfiókák. :-) Csak győzze az ember mosni a ruhákat és bízzunk benne, minden kiszedhető!
2009. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vettem neki olyan elökét, amibe bele kell bujni, az apja szerint vegyvédelmi szerkó. :) ő általában főzievés közben szokta ezt ismételgetni:pűű, pűűű:) hát ilyenkor még a gatyája is olyan:) a vegyvédelmit nem adtam még rá, sajnálom ilyen melegben:) egyébként ebéd előtt bodyra vetkőztetem, hogy a szép rucik megmeneküljenek!
2009. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!